fbpx
життєві історії
Довелося через події переїхати з дочкою і мамою в Німеччину. І виявилося, що його перше кохання розлучена. І виявилося, що вони віднайшли за моєю спиною одне одного. І я чуть не впала, де стояла, коли побачила на ній дещо з моїх речей

Довелося через події переїхати тимчасово з дочкою і мамою з України в Німеччину. І виявилося, що перше кохання чоловіка Альбіночка розлучена.

І виявилося, що вони віднайшли за моєю спиною одне одного. І я чуть не впала, де стояла, коли побачила на ній дещо з моїх речей. Але про все по порядку.

Вийшла я заміж із кохання, ми з Максимом обоє дорослі люди, за плечима у кожного досвід.

Спочатку все було добре. Потім почав чомусь просто дико мене ревнувати, не давав спокою, хоча я приводів ніяких не давала.

Як мантру повторював мені щодня, що головне у шлюбі – подружня вірність. Що все можна пробачити, тільки не зраду. При цьому продовжував любити мене і носити на руках.

І тут прийшла війна, ми з дочкою та мамою були змушені виїхати. Він щиро плакав, проводжаючи нас. І ось минає два місяці з мого від’їзду, я пишу йому ввечері побажання добраніч.

А мені прямо з його телефону відповідає жінка, яку він привів до нашої оселі, на нашу постіль! Але найсмішніше, що вона мені розповіла, що носить мої речі – сукні, блузки і не тільки, а з моїм чоловіком зустрічається давно.

Я свого часу багато про неї чула: Альбіна була колись першим великим коханням Максима.

Вранці чоловік почав дзвонити і нести всяке неправдоподібне марення. Начебто він її просто пустив переночувати, а мене обожнює і хоче зберегти сім’ю.

Я просто мовчу відтоді, обірвала всіляке спілкування. Повернемося – розлучатимуся. В одному біда, не можу впоратися з гнівом. А це не найкращі почуття для жінки, тому стараюся відновити внутрішню гармонію, навіть на йогу тут пішла. Таке ось селяві.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page