fbpx
життєві історії
Довгі місяці у мене ніяк не складалися теплі стосунки з матір’ю мого чоловіка, а побралися ми з Максимом цієї весни. З кожним місяцем ситуація тільки погіршувалася. Інколи чудасії свекрухи зводили мене з розуму! Так я і вирішила – написати для неї картину на Новий рік. мама Максима людина побожна, тому при виборі теми для картини я зупинилася на іконі Божої Матері

Довгі місяці у мене ніяк не складалися теплі стосунки з матір’ю мого чоловіка, а побралися ми з Максимом цієї весни. З кожним місяцем ситуація тільки погіршувалася.

Часом чудасії свекрухи зводили мене з розуму! Ми з Оленою Георгієвною могли непорозумітися просто на рівному місці, і все це дуже засмучувало не лише мене, а й мого коханого чоловіка.

Спочатку я намагалася абстрагуватися від ситуації і не звертати уваги на наші з нею перепалки, але зрештою зрозуміла, що постійно так тривати не може.

Я довго думала над тим, як хоч трохи покращити наше спілкування зі свекрухою і в результаті вирішила, що найкраще показати бажання зблизитися з нею можна за допомогою власноручно написаної картини. Так я і вирішила – написати для неї картину на Новий рік.

Оскільки мама Максима людина побожна, при виборі теми для картини я зупинилася на іконі Божої Матері.

Так вийшло, що писати картину я закінчила якраз напередодні Різдва, на яке вона запросила нас до себе. Це було дуже вдало, оскільки в іншому випадку вручити подарунок свекрусі я, напевно, так і не наважилася б.

На превеликий подив родичів, мій подарунок порадував свекруху найбільше, і відразу після цього наші стосунки почали на очах налагоджуватися.

Тепер я твердо вирішила, що презенти близьким людям я буду намагатися робити виключно своїми руками, щоб дати їм можливість відчути, наскільки все-таки вони мені дорогі.

Всіх зі святами і мирного нам неба!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page