fbpx
життєві історії
Довгі роки я жив з дружиною Мариною, бо всі такі, бо “так треба”. Вона мене пиляла днями й ночами, я думав, що від цього стаю терплячішим, культурнішим і взагалі кращим. Але згодом щоденне оце клювання дістало. На той час у нас було вже дві доньки. Почалися конфлікти з дружиною, безсоння, одного разу просто опинився в стаціонарі. У лікарні потім почали насідати тесть із тещею, щоб квартиру мою, за яку кредит ще не сплачено, переписав на дружину

Довгі роки я жив з дружиною Мариною, бо всі такі, бо “так треба”. Вона мене пиляла днями й ночами, я думав, що від цього стаю терплячішим, культурнішим і взагалі кращим.

Але згодом щоденне оце клювання дістало. На той час у нас було вже дві доньки. Почалися конфлікти з дружиною, нервування, безсоння, одного разу просто опинився в лікарняній палаті.

У лікарні потім почали насідати тесть із тещею, щоб квартиру мою, за яку кредит ще не сплачено, переписав на дружину. Десять днів щодня до мене навідувалися з цією ідеєю-проханням.

Лікар це побачив, розгнівався, вигнав їх і порадив тримати телефон відключеним. Ще додав, що я здоровий, тільки рано полину на небеса через таку рідню.

До порад я прислухався, розлучився, дружину відправив додому, аліменти плачу, з дочками зустрічаюся.

Є вже кілька місяців людина для душі, квартиру раз на тиждень чистить прибиральниця, а регулярно митися і вчасно міняти постіль можу без нагадування дружини.

Вечері мені доставляють із найближчого ресторану, снідаю, обідаю як і раніше – на роботі. І вся ця розкіш настільки дешевше, ніж вимоги і капризи дружини, що достроково оплатив кредит на квартиру – минулого місяця закрив розстрочку.

Спочатку жалів, що взагалі одружився і терпів це усе, а зараз думаю, що, не спробувавши шлюб на власній шкурі, все одно б у нього вліз, тільки пізніше. Ну й донечок чудових маю, дякувати Богу.

Всім добра й миру, будьте здорові, веселі й щасливі попри все.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page