fbpx
Світ
Довгоочікуване щастя: жінка народила сина після пережитих 16 зривів

Коли 26-річна Кейлі Вуд із Кембриджширу пережила 16 викиднів, вона уже не сподівалася, що колись зможе народити дитину – однак лікарі знайшли причину раптових зривів.

Уперше Кейлі завагітніла у 16 років, йдеться на The Daily Mail.

Роки поневірянь змусили її зневіритися, доки лікарі не пояснили – причиною її викиднів є надмірна пошрамованість.

Жінка пережила операцію, після якої завагітніла знову. На жаль, 16-ий раз завершився, як усі попередні. Лише опинившись при надії усімнадцяте, Кейлі народила хлопчика Реггі.

Жінка поділилася:

“Я постійно плакала через усіх своїх втрачених дітей. Але потримати на руках Реггі – найдивовижніше відчуття, що допомогло компенсувати всю ту спустошеність”.

Увесь час Кейлі підтримував її чоловік, Тоні Гарнер. Кайлі каже:

“Я постійно ходила до лікарів, які говорили, що причин може бути багато й ніколи насправді не заглиблювалися, чому я втрачала своїх дітей”.

Жодна з її 16 зривів не протрималася довше 8 тижнів.

Жінка навіть звернулася до депутата, консерватора Стівена Берклі по допомогу:

“Відчай був настільки сильним, що я не знала, як краще вчинити й що робити взагалі”.

Берклі влаштував жінці консультацію у Королівській лікарні в Лондоні, де фахівці й помітили надмірну кількість шрамовидних ушкоджень у її череві. Кейлі розповіла:

“Вони не могли точно пояснити, що спричинило таку пошрамованість, однак доклали зусиль, щоб усунути її. Лікарі вірили не менше, ніж я, що це допоможе із майбутніми спробами народити”.

Коли жінка спробувала 17-й раз, їй уперше вдалося доносити дитину до 12-тижневого терміну. Тоді вона прийшла на обстеження до лікарні Петерборо.

Під час наступних відвідин лікарі помітили, що зникла навколоплідна рідина – це могло спричинити втрату ще однієї дитини.

Читайте також: ПОДВІЙНЕ ДИВО: ПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ АТО РАПТОВО ОДУЖАВ ПІСЛЯ ЖАХЛИВОГО ДІАГНОЗУ

Щоб не ризикувати життями ані Кейлі, ані її майбутнього сина, фахівці переконали жінку зробити кесарів розтин.

Кейлі зізналася:

“Коли я нарешті змогла потримати сина у своїх руках, він зцілив усі мої болі. Я почувалася настільки щасливою. Він – це щастя, завжди усміхається. Я почувалася такою самотньою, коли втрачала моїх малюків. Але Реггі нарешті зробив моє життя повним”.

Джерело.

facebook