fbpx
життєві історії
Довгий час Катерина зустрічалася з Максимом. Але узаконювати стосунки з дівчиною, він не хотів. Та й навіщо? 25 років, рано ще, що не нагулявся. Кар’єру він не закінчив будувати, квартиру не купив. А ще – завжди є шанс зустріти когось краще, ніж Катя

Довгий час Катерина зустрічалася з Максимом. Але узаконювати стосунки з дівчиною, він не хотів. Та й навіщо? 25 років, рано ще, що не нагулявся. Кар’єру він не закінчив будувати, квартиру не купив. А ще – завжди є шанс зустріти когось краще, ніж Катя.

Дівчина була розумна і не стала чекати до пенсії. Познайомилася зі скромним, але домовитим і відповідальним Сергієм. У розмові вона натякнула, що жити просто так вона не буде з ним, як живе сучасна молодь, тільки в якості дружини.

Сергій сяяв від щастя, він був готовий зробити пропозицію Катерині на наступний день після знайомства, а вона сама йому її робить.

Подали вони заяву до РАЦСу. Катя йшла ставити штамп у паспорті частково, щоб насолити колишньому коханому. Але роки спільного життя із Сергієм показали – вона зробила правильний вибір.

А поки… Поки Катя носила під серцем дитя і обірвала всі зв’язки з Максимом. І той, раптом зрозумів, що не хоче її втрачати. Став телефонувати, стояти під її балконом, умовляти забрати заяву і щось зробити з дитиною. Катя просила її не турбувати, але Максим став “марити” нею. Всі місяці вагітності писав їй в месенджер, питав, коли має на світ з’явитись малюк. Пропонував свою допомогу – на автомобілі кудись звозити, ліки купити.

Коли Катя перестала відповідати, він зрозумів, що вона в пологовому будинку, народила. І приїхав на виписку, де жінку з дитиною зустрічав її законний чоловік і батько малюка – Сергій.

Максим підійшов до пари, попросив показати малюка. Сергій коректним тоном сказав, що це недоречно. Дивного терпіння людина, інший вже в морду б дав.

Максим відійшов в сторону. І крикнув: “Якщо що, я завжди прийму тебе і одружуся з тобою. Навіть з його дитиною. Вона буде мені рідною!”

Катерина закрутилася у вирі життя молодої мами. Про Максима вона і не згадувала.

Найголовніше, що його “марення” пройшло.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – seznamte

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook