fbpx

Друга половина березня – час змін для представників 3 знаків Зодіаку. Нарешті пощастить, і вони зможуть здійснити свої мрії: Плутон у Водолії і Меркурій в Овні будуть сприяти всьому, що вони роблять

3 знаки Зодіаку дуже скоро здійснять свої мрії

Друга половина березня – час змін для представників 3 знаків Зодіаку. Нарешті пощастить, і вони зможуть здійснити свої мрії: Плутон у Водолії і Меркурій в Овні будуть сприяти всьому, що вони роблять. Ці астрологічні знаки матимуть прихильність в особистому та професійному житті. Відкрийте для себе 3 знаки зодіаку, які незабаром матимуть шанс реалізувати свої мрії.

Астральна конфігурація цього місяця березня сприятлива для представників цих 3 знаків зодіаку. Меркурій, планета бізнесу та інтелекту, увійшла в знак Овна вчора, 19 березня. Цей перехід принесе необхідну енергію та мотивацію цим астрологічним знакам, щоб вони розвивалися у своїй кар’єрі. 23 березня планета Плутон вперше з 2008 року покине знак Козерога, щоб оселитися в знаку Водолія. Ця планета трансформації принесе зміни в життя цих знаків зодіаку.

Телець

Березень – вдалий місяць для представника цього знаку. Він зможе здійснити свої мрії. Більше того, цьому прагматичному і вдумливому знаку по натурі завжди вдається домогтися бажаного, не йдучи на великі жеpтви. Це одна з його сильних сторін. Зірки радять цьому земному знаку наважитися, адже йому давно пора випробувати успіх і досягти висот.

Завдяки своїй рішучості та наполегливості він зможе постукати в забуті двері та спробувати нові плани, які цього разу спрацюють для нього. Молодий Місяць в Овні 21 березня дозволить Тельцям почати заново професійне життя. Він зможе працювати над новими захоплюючими проектами та досягти професійного розвитку, до якого прагнув.

Це сказав, успіх незабаром постукає у двері цього епікурейця зодіаку.

Керований Венерою, планетою кохання та чуттєвості, уродженець цього знаку також зможе знайти кохання. Дійсно, транзит Венери в цьому ж знаку відкриє Тельцю шлях до нових романтичних зустрічей.

Лев

Лев — вогняний знак, який має багато переваг. Цей природжений лідер має природну харизму та велику впевненість у собі, що дозволяє йому об’єднувати своїх колег навколо своїх проектів. Завдяки своєму сталевому розуму і оптимізму уродженець цього знаку не боїться ставити нові цілі і докладати необхідних зусиль для їх досягнення, незалежно від ступеня їх складності.

Усвідомлюючи свої здібності та переваги, він знає, що здатний дати найкраще від себе. Тим не менш, завдяки своїм якостям Лев зможе перевершити самого себе протягом наступних кількох днів і реалізувати свої мрії. Новий початок починається з Молодика в Овні. Крім того, молодик – це можливість ініціювати зміни та позначити новий початок у нашому житті.

Уродженець цього знаку може спробувати новий професійний досвід, який дозволить йому відзначитися на роботі і змусить людей багато говорити про нього.

Улюблений зірками протягом цього місяця Лев також матиме удачу в любовному житті. Венера поставить на своєму шляху людину, яка наповнить її серце любов’ю. Ця несподівана зустріч дозволить Леву пережити прекрасну історію кохання.

Діва

Цей місяць дуже важливий для Діви. Уродженець цього знаку протягом наступних кількох днів зосередиться на партнерських і професійних стосунках. Більше того, зірки радять Дівам заводити нові зв’язки, адже саме це принесе новий поштовх їхній кар’єрі. Цей земний знак зможе довіряти своїй інтуїції, щоб закріпити правильні партнерські відносини, які допоможуть йому в професійному підйомі.

Венера в Тельці в ці дні порадує Діву. Цей рух планети дозволить уродженцю цього знаку пережити новий досвід, про який він завжди мріяв: поєднувати приємне з корисним і їздити у відрядження. Дійсно, енергія Тельця, епікурейця зодіаку, дозволить Діві пережити приємні професійні враження, відвідуючи 4 сторони світу.

Цей земний знак зможе розслабитися і насолодитися маленькими радощами життя, не нехтуючи своєю роботою . І це ще не все. Планета кохання буде щедрою до Діви і дозволить їй зустріти справжнє кохання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page