fbpx

Друга половина лютого буде найкращим часом у 2023 році для цих 3 знаків Зодіаку: хоча ми вже не в “атмосфері” початку року, планети вирівнюються і все ще пропонують нам шанс повернутися до наших добрих рішень і продовжити прогрес

Друга половина лютого буде найкращим часом у 2023 році для цих 3 знаків Зодіаку.

Хоча лютий далеко не місяць, який найбільше відзначає нас, цього року все буде по-іншому. Його особлива енергетика буде відчутна і сприятиме необхідним перебудовам, і це для 3 знаків зодіаку.

Повний місяць у Леві, Юпітер в Овні, Сонце в Рибах, Венера в Рибах, потім в Овні та Меркурій у Рибах… Вам цікаво дізнатися, хто ці маленькі щасливчики? Розкриваємо прогноз!

Хоча ми вже не в “атмосфері” початку року, планети вирівнюються і все ще пропонують нам шанс повернутися до наших добрих рішень і продовжити прогрес. І якщо ви народилися під одним із цих сузір’їв, будьте готові, адже весь лютий зірки налаштовані до вас.

Для яких 3 знаків зодіаку лютий буде чудовим?

Ми вже вступили у другий тиждень лютого, і для деяких знаків зодіаку це буде божевільний місяць! Завдяки планетам, які дають їм мотивацію та сміливість, необхідні для просування вперед, а також довгоочікувані фінансові прибутки, щасливчики отримають чудову можливість реалізувати свої мрії та досягти всіх цілей, які вони перед собою поставили.

Загалом кажучи, зірки широко відкривають перед ними двері Всесвіту та направляють їх на правильний шлях, щоб почати нову главу свого життя.

Овен

Хороші новини, Овен! Цього місяця ваша черга сяяти. Юпітер знаходиться у вашому знаку протягом лютого, приносячи вам заряд енергії, який вселяє сміливість і впевненість, щоб взятися за будь-який виклик, яким би важким він не здавався.

Прихід Венери в знак Риб принесе вам несподівані романтичні сюрпризи! Тому обов’язково стежте за своїми романтичними стосунками, платонічними чи романтичними.

Коли планети вирівнюються на нічному небі протягом цього місяця лютого, приготуйтеся до розширення на всіх рівнях. Ви готові зробити крок вперед як в особистому, так і в професійному плані, в сім’ї ви будете щасливі, а в бізнесі – це гарантована еволюція!

Уродженці знака Овен, у вас є вітер у вітрилах, і ви благословенні зірками! Тож не соромтеся чіплятися за цю золоту можливість, яку дає вам Всесвіт, і пам’ятайте: чим швидше це буде зроблено, тим краще!

Близнюки

Ваша здатність аналізувати навколишнє середовище до найдрібніших деталей, бути багатозадачним і творчим буде дуже корисним для вас цього місяця.

Тому атмосфера на висоті! Для початку Меркурій увійшов у Риби! Планета інтелекту, хоч і найменша в Сонячній системі, її вплив феноменальний.

У цьому місяці лютому це дає вам можливість легше спілкуватися з іншими та дозволяє випереджати терміни на роботі. Тепер більше ніяких затримок для звітів! Крім того, є Юпітер, який продовжує свій шлях у Овні, і Сатурн, що затьмарюється у Водолії… цей планетарний дует принесе вам плідний урожай і покращить ваше фінансове становище.

Однак шукайте нові джерела доходу або інвестиційні можливості. Близнюки, якраз навпаки! Дозвольте собі захопитися цими чарівними космічними подіями і насолоджуватися ними якомога більше, це ваше право!

Лев

Сонце продовжує своє перебування у Водолії до 18 лютого, коли увійде в Риб. Космічний рух, який стане благом для вашого знака Вогню! Тому очікуйте позитивних змін, як на рівні родини, так і на рівні особистих стосунків.

Протягом цього місяця лютого вам вдасться вирішити ваші конфлікти, остаточно перегорнути сторінку та покінчити з негативами минулого!

На що ще можна сподіватися? У будь-якому випадку, повний місяць у вашому знаку, який відбувся кілька днів тому, принесе вам так необхідну ясність і спокій у вашому житті.

Додавши до цього, Венера, яка знаходиться під знаком Риб до 20 лютого, не дивуйтеся, якщо ви відчуєте нові сили на роботі. Це сила богині кохання! Планета емоційності та гармонії пропонує вам захоплюючі та корисні можливості в любові та творчості.

Все, що вам потрібно зробити, це схопити свій шанс в потрібний час!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page