fbpx

Дружина Лещенка відзначилась необережною заявою, що може нашкодити

Дружина народного депутата від “Блоку Петра Порошенка” Сергія Лещенка – Анастасія Топольська назвала українського президента “людиною, яка так багато бреше та краде”, як повідомляє 24 канал.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами відомого українського діджея, під час свого візиту до візового центру Сполученого Королівства вона зустрілась з дружиною українського президента Мариною Порошенко та її донькою Євгенією, яких супроводжували два охоронці.

Читайте також: Кохана Лещенка зробила заяву щодо своєї проукраїнської позиції

“Мене охопила хвиля змішаних почуттів, настрій зник і я навіть трохи “підгоріла”. Щоразу, коли я її бачу мені хочеться зрозуміти, як це жити з людиною, яка так багато бреше та краде?

Звичайно, справа кожної жінки стояти на боці свого чоловіка. Але як вони почуваються, ці жінки? Як виживає їхня совість? Вони адаптуються? Або вважають, що все, що робить їхній мужик – це нормально?”– підкреслила вона.

Також вона зауважила, що знає про існування дружин депутатів і корупціонерів, які відхрещуються від дій своїх чоловіків і не хочуть, щоб їхня діяльність і репутація політиків були пов’язаними.

“Але таких, швидше за все, – одиниці. Я не знаю, як вони живуть, і, якщо чесно, знати не хочу. Але те, що вони живуть в іншій реальності – це точно”, – наголосила Топольська.

До слова, у мережі музикантці одразу зробили зауваження та нагадали, що чоловік належить до президентської фракції “Блок Петра Порошенка”. Не оминули увагою і скандал з “квартирою Лещенка”.

Анастасія своєю чергою вважає, що українського президента не тішить той факт, що Лещенко є членом БПП.

Читайте також: У КИЄВІ ПРОПАЛА 13-РІЧНА ШКОЛЯРКА

You cannot copy content of this page