fbpx
Шоу-бізнес
Дружина лідера гурту O.Torvald показала вагітний живіт (фото)

Лєра Галич поділилася у мережі милим знімком. Лідер гурту, який представлятиме Україну на цьогорічному “Євробаченні”, невдовзі вдруге стане батьком.

Його дружина знову вагітна. Днями вона поділилася у соціальній мережі новим фото і показала, як росте її животик. “З такою кількістю дзеркал навколо – гріх не зробити таке фото”!

Тренування – це клас, навіть для такої “антиспорт” людини, як я. Я займалася лише йогою, особливо під час вагітності мені здавалося, що це найкраще заняття, а виявляється, є величезна кількість вправ, які так само допомагають спині, попереку, м’язам.

А найважливіше, що правильні тренування дозволяють підготуватися до пологів і краще почуватися”, – підписала Лєра фото в Instagram.

Читайте також: Я — ігроман: Від комп’ютерних ігор стають залежними не тільки діти, але й дорослі

С таким количеством зеркал вокруг – грех не сделать такое фото😜 Короче, тренировки – это класс, даже для такого “антиспорт” человека, как я) Я занималась только йогой, особенно во время беременности мне казалось, что это самое подходящее занятие, а оказывается, есть огромное количество упражнений, которые так же помогают спине, пояснице, да всем мышцам, которые необходимо держать в тонусе! Дыханию! И самое классное, что правильные тренировки позволяют подготовится к родам да и в целом – чувствовать себя лучше👌🏻 Так что спасибо Ксюше, @ksenya_litvinova74 что разрабатываешь программы специально для беременных🙌🏻

Допис, поширений Le Rock (@lera_galich)

Джерело.

facebook