fbpx

Дружина лила сльози, замкнулася в собі, а мені стало лячно. Я не хотів, щоб моя сім’я розвалилася. Ми почали ходити до спеціаліста, якого Олі порекомендувала співробітниця. І ви знаєте, ця жінка зробила чудо. У всякому разі, я був щасливий, що моя дружина мене пробачила. А через рік Ольга ​​зізналася, що насправді нема про що хвилюватися, бо ми “квити”. Як я тепер маю з цим жити? Я такого від Ольги не очікував

Дружина пробачила мої походеньки “наліво” і все було добре до того часу, поки Ольга не зізналася, що ми “квити”.

Так, я оступився і почав зустрічатися з іншою жінкою, але все це в першу чергу через це, що дома в нас була напружена ситуація. Коли дружина дізналася про це, то з горем пополам пробачила мене, я був готовий працювати над стосунками. Однак, недавно дружина сказала, що насправді нема про що хвилюватися, бо ми в цій справі “квити”.

Мій роман із колегою був великою помилкою. Вдома у нас з дружиною було не все добре, ми займалися тільки дітьми і не мали бажання і часу один на одного.

У нас були маленькі діти, і вдома все змінилося. Ми з дружиною раніше були спонтанними, багато розмовляли і завжди сміялися разом. За кілька років наше спілкування звузилося до дебатів про дітей і їх виховання. Коли нам потрібно було відпочити, ми часто це робили кожен окремо.

Я ремонтував дачу, чи косив, а моя Ольга йшла на каву з подругою чи просто їхала в торговий центр. Ми відчужувалися з неймовірною швидкістю. Ми проводили разом час лише з дітьми. У нас більше не було того, що нас зближувало.

А одного дня так сталось, що я зустрів колегу, з якою було весело, як і з Ольгою колись. Між нами спалахнула іскра, і я спочатку опирався, хоча це було не легко. Після першого “польоту” я просто не міг зупинитися. Я отримував те, чого в мене так давно не було.

Парадоксально, але вдома я був у кращому настрої і якийсь час здавалося, що у нас з Ольгою все налагодиться. Просто тільки найвправніші можуть довго приховувати таємний роман, а я зробив помилку. Це сталося, як зазвичай, по телефону. Я не очікував, що це так сильно вплине на Ольгу. Адже вона сама бачила, що між нами не все ідеально.

Дружина лила сльози, замкнулася в собі, а мені стало лячно. Я не хотів, щоб моя сім’я розвалилася. Ми почали ходити до спеціаліста, якого Олі порекомендувала співробітниця. І ви знаєте, ця жінка зробила чудо. У всякому разі, я був щасливий, що моя дружина мене пробачила.

А через рік Ольга ​​зізналася мені, що у неї також був роман.

“Це нічого не означало, це просто переконало мене, що ти найкращий”, – сказала Ольга.

Але зі мною не все так просто, я весь час думаю про вчинок Ольги. Я дізнався, хто це був, і я дуже засмучений. Я не можу спати. Дружина так не гарно зі мною вчинила, я не знаю, як це описати. Я просто від Ольги такого не очікував.

Ольга ​​вважає, що ми “квити” і нема причини “дутися”. Але річ в тім, що я більше не можу їй довіряти, і я не знаю, чи має наш шлюб якесь майбутнє. Рідна сестра сказала мені, що я егоїст. Мабуть, вона має рацію. Але мені б хотілося, щоб Ольга ніколи ​​не відкривала мені цю таємницю.

Як мені тепер з цим жити? Може хтось був у схожій ситуації, дайте якусь пораду…

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page