fbpx
життєві історії
Дружина мовчки стерпіла образу і не стала забороняти бачитись з дитиною, як роблять багато. Вона навіть не зажадала пояснень з нього, чому він так вчинив. А коханка закотила великий скандал на увесь будинок!

Є у мене колега на роботі: тиха скромна дівчина. Вона завжди дуже сумна і з заплаканими очима.

Від неї, через 12 років шлюбу пішов чоловік. А потім знову прийшов, а потім пішов. Так він до цього часу і не визначився.

Як розповідає вона, зраджував він їй все життя, а вона вдавала, що нічого не помічає. На все закривала очі, їй хотілося через дитину зберегти сім’ю.

А він, користуючись цим, все більше і більше нахабнів, можна сказати, при ній спілкувався зі своїми пасіями.

Далі гірше, він перестав ночувати вдома, а потім і зовсім пішов. Від знайомих вона дізналася, що він пішов до своєї давньої знайомої, з якою він навчався ще в інституті.

Вона не стала влаштовувати йому скандали і забороняти бачитись з дитиною, як роблять багато. Вона навіть не зажадала пояснень з нього, чому він так вчинив.

А він нагло і не соромлячись навідувався до них у гості. А потім залишився в своїй родині.

У коханки навпаки був дуже вибуховий характер, і вона влаштувала розбір польотів їм. Як вона кричала і обурювалася чув весь під’їзд.

«Ні сорому, ні совісті» – шепотілися про неї сусіди.

А чоловік, проживши зі своєю законною дружиною не більш двох тижнів, знову зібрав речі і пішов до коханки.

Так до цього часу і живе на 2 сім’ї … і коли він повертається до дружини, то та змушені чути докори й образи від його коханки.

Мене особисто дуже вражає в цій історії настрій дружини. Я її знаю вже багато років. Вона дуже розумна і приваблива жінка.

Чому вона себе настільки не любить? Доки вона буде дозволяти так себе розтоптувати?

Гнати його треба кудись подалі! Вона каже, що прощає через дитину! Сумніваюся, що йому буде дуже корисно бачити таку неправильну модель сім’ї.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook