fbpx

Дружина перестала готувати. Взагалі! Ситуація повторюється не вперше. Приїжджаю з роботи, а нема чого їсти. Вечеря не готова, вдома безладдя. Запитую: «Що цілий день робила, зайнята моя?» Ось тобі і вся вечеря, любий. Їсти подано. І сенс у такій дружині?

Дружина перестала готувати. Взагалі! Ситуація повторюється не вперше. Приїжджаю з роботи, а нема чого їсти. Вечеря не готова, вдома безладдя. Запитую: «Що цілий день робила, зайнята моя?».

Справа в тому, що дружина не працює, але весь час чимось нібито зайнята. У відповідь чую, мовляв, сина в садочок і з садочку возила, у пробках стояла. Купила пельмені, зварила, ось тобі і вся вечеря, любий. Їсти подано.

І сенс у такій дружині? Вчора в черговий раз та сама ситуація повторилася. Розвернувся, з’їздив у кафе, повечеряв нормально вперше за тиждень.

Не раз чув, що гірше немає, ніж сидіння дружини вдома. Але я не забороняю дружині чимось займатися цікавим, хобі знайти, я ж працюю, забезпечую. А зрештою навіть поїсти вдома нормально не можу. Не відпочинок після роботи, а пошуки їжі якісь.

Друзі жартують, питають, навіщо кішку в будинку заводять? Щоб мишей ловила, чи що? Ні, для задоволення. Ось і дружина, як домашній улюбленець. Так собі порівняння, звичайно, але у мужиків просто гумор такий.

Але ж я дружину не як морську свинку заводив, щоб витягувати з клітки періодично і гратися з нею. Чи повинна вона хоч трохи адекватною бути, допомагати мені, а не тільки сином займатися?

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page