fbpx
життєві історії
Дружина сказала навчитися заробляти більше і пішла до іншого. Але сама при всьому цьому, вона не працювала

Мені 32, їй 26 років. Я старший за дружину на 6 років. Дітей немає. Вона подала на розлучення через за 5 років шлюбу, бо я не зміг розпочати свій бізнес і не почав заробляти великі гроші.

Це і було її обґрунтуванням для розлучення.

Хоча я працюю і отримую зарплату 8 тисяч + ввечері підробляю і того в місяць у мене стабільно виходить 10 тисяч.

Для нашого міста зарплата в 8-10 тисяч вже вважалася нормальною. Я дуже багато працював для того, що б забезпечити свою дружину. Але при черговій суперечці, вона мені сказала:

– Якщо хочеш від мене дітей, ти повинен заробляти 30-35 тисяч.

Але сама при всьому цьому, вона не працювала.

Це мене розізлило, зібрав речі і пішов з дому. Квартира була її мами, але мама живе з чоловіком, на його квартирі. В підсумку проходить місяць і я дізнаюся таку новину – моя дружина зустрічається з іншим чоловіком якому 50 років.

Він старший за неї на 24 роки. Він має свій величезний котедж і з нею там живе. Але суть в тому, що цей чоловік має хороший бізнес і влаштував її до себе на роботу і платить їй 30 тисяч і при всьому цьому, він їй пообіцяв допомогти з покупкою машини.

Вона мені зателефонувала і сказала, що не кохає мене. Почуття минули і я не зміг зробити її щасливою, і мій новий чоловік виглядає краще, правда забезпечує своїх дітей від колишньої дружини.

Вона з ним щаслива, в соціальних мережах викладає з ним спільні фото. А я тепер на роботі взяв відпустку і відпочиваю цілий день.

Що я хочу сказати: дружина сприймала його як джерело доходу, але коли їй здалося цього мало, вона не дивлячись ні на що вирішила піти там де краще.

Як людину, вона його не цінувала, та й того чоловіка, який старший за неї на 24 роки, теж навряд чи буде.

Загалом чоловік знайшов в собі сили і постарався відпустити цю ситуацію. Так! Прикро, але це життя і люди бувають різні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page