fbpx
життєві історії
Дружина сиділа за столиком і слухала все, що говорив їй чоловік. Вона сиділа і мовчала, надаючи можливість чоловікові сказати свою думку до кінця. Жінка не перебивала його, а тільки думала і усвідомлювала, що він їй каже. А в кінці вона продемонструвала свою мудрість і змусила його опуститися з неба на землю

Я завжди захоплювався мудрими жінками. Адже, щоб не говорили інші люди, саме вони здатні знайти мудре і ефективне рішення для будь-якої ситуації. Але я говорю про мудрих жінок. Які керуються своїм розумом, а не емоціями. Саме вони і можуть заступитися за себе і поставити на місце свого чоловіка. За матеріалами

Одна пара сиділа в дорогому ресторані. Вечерю організував чоловік, адже він хотів сказати своїй дружині щось дуже важливе. Вони прожили разом у шлюбі п’ятдесят років, саме тому, чоловік готував серйозну розмову зі своєю другою половинкою.

“Кохана моя, я прожив з тобою цілих п’ятдесят років разом. Я добре пам’ятаю той момент, коли ми з тобою тільки що одружилися. Ми жили в однокімнатній квартирі, в якій не було навіть ліжка. Ми спали на невеликому дивані. Замість нормальної машини в нас був якийсь нещасний драндулет. Але саме тоді, я щоночі лягав з двадцяти дворічною красунею і називав її найкращою дівчиною, міцно обіймав її.

А вже зараз, у нас з тобою розкішний будинок, машина останньої моделі і величезний телевізор, де ми кожен день дивимося різні фільми або серіали. Але тепер я лягаю в постіль із сімдесяти дворічною старою жінкою. Зрозумій мене, люба, я втомився. Тепер я вже хочу прокидатися так само, але з молодою і привабливою красунею. Я хочу її бачити щоночі і обіймати її так само, як колись тебе “.

Його дружина сиділа за столиком і слухала все, що говорив їй чоловік. Вона сиділа і мовчала, надаючи можливість чоловікові сказати свою думку до кінця. Жінка не перебивала його, а тільки думала і усвідомлювала, що він їй каже.

Читайте також:НЕМОЖЛИВО ОПИСАТИ ТЕ, ЩО ВІДЧУВАВ Я, РОЗУМІЮЧИ, ЩО МЕНЕ ОБДУРИВ МІЙ ВЛАСНИЙ БРАТ. ЖAХ ПРОСТО! МАТЕРІ Я, ЗВИЧАЙНО, НІЧОГО НЕ ГОВОРИВ. ЛИШЕ ТЕ, ЩО ПОДАРУНОК ВСЕ ЩЕ В СИЛІ, ПРОСТО ПОЇХАТИ ВОНА ЗМОЖЕ ТРОХИ ПІЗНІШЕ. ВОНА ЩАСЛИВА, ЗВИЧАЙНО. АДЖЕ ЗАВЖДИ НАМ ОСТАННЄ ВІДДАВАЛА, А ТУТ ЗАРАДИ НЕЇ РАЗ ЩОСЬ ЗРОБИЛИ

Її відповідь не змусила себе довго чекати. Вона відповіла коротко і лаконічно. Тим самим вона поставила свого чоловіка на місце.

“Так чому ти тут сидиш зі мною? Вставай і йди шукати собі молоду красуню, якій щойно виповнилося двадцять два роки. Але тобі варто пам’ятати, що навіть якщо ти таку знайдеш, то знову опинишся в маленькій однокімнатній квартирі. У тебе навіть ліжок не буде , де б ти міг спати зі своєю новою коханою і телевізора, щоб дивитися серіали. Ти не будеш возити дівчину на своїй шикарній машині, а повернешся до свого старого вже драндулета “.

Чоловік задумався. Адже вона сказала дуже гарну промову. Вона змусила його задуматися. Звичайно, його ідея була дуже cпoкуслива, але йому потрібно було дивитися правді в очі. Щомиті їх життя і щасливе, і нещасне було прожите з його дружиною. Молодість не вічна, і потрібно сприймати себе і близьку людину такою, якою вона і є. Адже саме це і є запорукою щасливих і міцних відносин. А його дружина, ще раз продемонструвала свою мудрість і змусила свого чоловіка опуститися з неба на землю.