fbpx
Україна
ДСНС попереджає українців про сніжну бурю

У країні очікуються складні погодні умови – сніг, дощ, ожеледь.

У неділю, 13 листопада, циклон зумовить складні погодні умови на значній частині України, повідомляє прес-центру Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях очікуються сильні снігопади і хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

У Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях очікується дощ, місцями сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. У південних, східних і Дніпропетровській областях – сильні дощі.

По Києву також очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, снігові замети, утворення снігового покриву висотою до 20 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

ДСНС звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.

А водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.

Громадян просять не ходити під розлогими деревами і триматися подалі від рекламних щитів і ліній електропередач.

Читайте також: МАРУШЕВСЬКА ПОВІДОМИЛИ ПРО “НЕПОВНУ СЛУЖБОВУ ВІДПОВІДНІСТЬ”: ЧИНОВНИЦЯ ПІШЛА НА ЛІКАРНЯНИЙ

Джерело.

Related Post

facebook