fbpx
Притчі
«Думай та роби»: чудова притча! Яку варто обов’язково прочитати!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Один чоловік перевозив мандрівника на інший берег на дуже красивому човні. Мандрівник зауважив, що не бачив досі такого красивого човна. Йому дуже сподобався човен.

Коли пливли і мандрівник раптом помітив якісь надписи на веслах. На одному веслі було написано: «Думай», а на другому: «Роби».

– Чудовий в тебе човен, – сказав мандрівник. – А навіщо такі написи на веслах? Для чого вони там?

– Дивись, – посміхаючись, сказав чоловік. І почав гребти тільки одним веслом, з написом «Думай».

Човен почав кружляти на одному місці. І ніяк не міг попливсти дальше.

Читайте також: Молитви про прощення гріхів: їх сила велика, і ви зможете отримати прощення, якщо будете молитися щиро і від усієї душі

– Бувало таке, що я думав про щось, розмірковував, будував плани… Але нічого корисного це не приносило та й нічого не виходило в мене.  Я просто кружляв на одному місці, як цей човен. І тоді я задумався, чому так….

А тоді чоловік перестав гребти одним веслом і почав гребти іншим, з написом «Роби». Човен почав кружляти, але вже в інший бік.

– Було й таке, що, я із запалу кидався щось робити. Робив щось, але добре не подумавши.Також робив щось, не склавши плану, як краще буде. Багато сил і часу витрачав. Але, в підсумку, теж кружляв на місці.  І нічого з того не було мені доброго.

– Ось і зробив напис на веслах, – продовжував чоловік, – щоб пам’ятати, що на кожен помах лівого весла повинен бути помах правого весла.

А потім показав на красивий будинок, який стояв на березі річки поблизу церкви. Такий красивий, що очей не можна було відірвати:

– Подивсь туди! Цей будинок я побудував після того, як зробив на веслах ці написи…

Завжди добре думайте перед тим, якщо щось потрібно робити!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook