fbpx
Молитва
Молитви про прощення гріхів: їх сила велика, і ви зможете отримати прощення, якщо будете молитися щиро і від усієї душі

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Для кожного християнина важливо молитися і правельно прожити своє життя, зробивши якомога менше гріхів.

Але всі ми недосконалі, і кожен у житті робить помилку, тому необхідно просити Господа про прощення і спокутування наших гріхів.

Молитва – це спосіб спілкування з Богом і святими, зміцнення віри, наверне на правильний шлях. Можна очистити душу від негативу і знайти вихід зі складної життєвої ситуації, головне – молитися щиро і від усієї душі.

Допоможуть в цьому декілька молитв.

Молитви Господу Ісусу Христу

Молитви, в яких ви звертаєтеся безпосередньо до Господа, мають особливу силу: щиро просячи пробачити ваші гріхи, можна отримати прощення, головне молитися з чистим серцем і совістю.

«Господи, Боже мій, Батько і Покровитель! Молю Тебе, почуй недостойного раба Твого, серце, помисли і душу в руки Твої віддав, слабкого і безпорадного.

Не покинь мене, Господи, не дай розтанути в гріху і прірву в пеклі вогненної, що не віддай мене дияволові на поталу і не дай пропасти моєї безсмертної душі. Господи, слабкий раб Твій, немічний я і заблукали худобою стою посеред гріха і пороку, оточив мене.

Простягни руку Твою і допоможи мені впоратися з гіркотою пороку, який зв’язав мене. Прости мені гріхи мої минулі і майбутні, умалі мою біль і вкажи шлях до спасіння. Амінь ».

Цю молитву потрібно читати ранком і вечером, протягом семи днів: за цей термін слова, наповнені силою і щирим бажанням змінитися, допоможуть вам позбутися від вантажу гріха.

«Батько Наш, небесний Цар і Покровитель! Я кличу до Тебе і молю пробачити рабу Твоєму (ім’я) гріхи нинішні, минулі і майбутні! Господи, прости мене, недостойного раба Твого, покажи мені шлях до порятунку й правдивому смирення. Амінь ».

Цю коротку молитву можна читати в хвилини слабкості і спокуси, відвертаючи від себе гріховних думків. За допомогою цього молитовного правила можна виправити своє життя і з часом стати зовсім іншою людиною.

Читайте також: – Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся

Молитви Діві Марії

Богородиця вважається захиснецею, яка завжди нас оберігає. Просячи Діву Марію про допомогу та милосердя, ви можете змінити своє життя в кращу сторону і знайти шлях істинної віри.

«О, Богородиця, непорочна Діва, порятунок стражденних і надія зневірених! Молю Тебе, вислухай мене, грішного і недостойного раба Божого!

Почуй мене і не відверни від мене свій пресвятої лик, не покинь мене на розтерзання бісам-спокусника, відверни від мене смертні гріхи і допоможи зміцнитися у вірі.

Упросив Господа нашого і Сина Твого пробачити мені гріхи мої і позбавити мене від жаху Страшного Суду. Амінь ».

Цю молитву потрібно читати не менше 9 днів, прокинувшись і  до сну. Її сила велика, і ви зможете отримати прощення, якщо будете молитися від всього серця.

«Пресвята Діва Марія, Заступниця і Всепоможітельніца! Смиренно благаю Тебе, що не відвернися від мене, не покинь в гріху і ваді, допоможи очиститися і зміцнитися у вірі, прости мої гріхи і дозволь увійти в Царство Небесне.

Умоли Сина Твого і Бога нашого Ісуса Христа відпустити мої пороки і показати мені шлях в Царство Небесне. Амінь ».

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook