fbpx

Особлива молитва за Мир і Перемогу до Цариці неба і землі: о Мати людей. Ти, що по-материнськи відчуваєш всю боротьбу між добром і злом, між світлом і темрявою, що стрясають сучасний світ, – прийми наше благання, звернене безпосередньо до Твого Серця, і обійми Україну і весь світ, який ми доручаємо і присвячуємо Тобі

Особлива молитва за Мир і Перемогу до Цариці неба і землі: о Мати людей. Ти, що по-материнськи відчуваєш всю боротьбу між добром і злом, між світлом і темрявою, що стрясають сучасний світ, – прийми наше благання, звернене безпосередньо до Твого Серця, і обійми Україну і весь світ, який ми доручаємо і присвячуємо Тобі.

З цим проханням ми сьогодні стоїмо перед тобою, цариця неба і землі.

З болісним досвідом воєн і ненависті перед очима ми приходимо просити в Бога миру для всього світу, особливо для нашої ненки України, яка потерпає від рук загарбників.

Як і в минулому, сьогодні людство теж стикається з проблемою хвилювань і конфліктів між людьми і націями. І тому, о Мати людей. Ти, що по-материнськи відчуваєш всю боротьбу між добром і злом, між світлом і темрявою, що стрясають сучасний світ, – прийми наше благання, звернене безпосередньо до Твого Серця, і обійми з любов’ю Україну і весь світ, який ми доручаємо і присвячуємо Тобі.

Мати Церкви! Допоможи нам подолати зло, яке так легко вкорінюється в серцях сучасних людей

Визволи нас від голоду і війни, від незліченного самознищення і від гріхів проти людського життя. Спаси нас від цієї несправедливості, від потоптання Божих заповідей і самої правди про Бога в людських серцях.

Прийми, Мати Христова, це благання, сповнене страждань всієї України і цивілізованого світу! Нехай безмежна сила милосердної Любові знову виявиться в кожному серці!

Хай зупиниться зло! Нехай прокинеться у загарбників совість!

Веди нас, Непорочна Мати Церкви, дорогами правди і миру до єдиного Господа і Спасителя Ісуса Христа, який живе і царює
для всіх віків.

Амінь.

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page