fbpx

Неймовірно сильна молитва до Іоанна Предтечі про прощення гріхів та зцілення у важкий для всіх українців час: Тебе прошу, до тебе припадаю!

Неймовірно сильна молитва до Іоанна Предтечі про прощення гріхів та зцілення у важкий для всіх українців час: Тебе прошу, до тебе припадаю!

У неділю, 11 вересня, всі християни відзначають День Усікнення глави Іоанна Предтечі. Це день пам’яті одного з найважливіших святих.

Святий Іване, предтече і хрестителю Господній! Про тебе говорить святий євангелист, що ти чоловік, посланий від Бога, щоб дати свідоцтво про світло, і щоб усі увірували в те правдиве світло, що прийшло на цей світ просвітити кожну людину.

Після тебе мало воно прийти, але воно було перше, ніж ти, бо воно було від віків. Про тебе, всехвальний пророче, свідчить сам Господь, коли каже, що ти більший від усіх інших. Пророки провіщали Христа словами, а ти вказав на нього рукою і говорив: “Це Агнець Божий, що бере на себе гріхи світу”

Ти проповідник покаяння, ти хрестив розкаяних у Йордані, ти вдостоївся власною рукою діткнутися верху голови царя Бога. Ти перший мученик, ти посників і пустинників наставник, ти вчитель чистоти, ти близький друг Христа.

Тебе прошу, до тебе припадаю: Не відмов мені твого заступництва, щоб душа моя відновилася покаянням, немов другим хрещенням, бо ти був проповідником покаяння і хрестителем. Випроси мені ласку, щоб я міг (могла) одержати прощення гріхів і міг (могла) увійти колись туди, куди ніщо скверне не може ввійти, у небесне царство.

Амінь.

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page