fbpx

Дуже дивна ситуація у мене в будинку склалася і я потребую погляду і думок збоку, можливо навіть порад. Справа в тому, що ми з чоловіком живемо в будинку моїх батьків, у нас будинок на два входи і одну половину мої батьки віддали нам і оформили вже на мене. Моя свекруха-пенсіонерка віддала свою двокімнатну квартиру під проживання своїм молодшій дочці і зятю, які переїхали в наше місто. У них двоє дітей, хлопчик і дівчинка, зовиця в декреті, зять тільки шукає роботу. От чоловік і наполіг, аби ми взяли до себе його маму. Я погодилася, але ж я не знала, як воно мені буде – з Тамарою Олександрівною під одним дахом. Останні дні Тамара Олександрівна і взагалі заявляє: “Я тут теж живу – значить маю право!” Може вночі встати з’їсти те, що я залишала на ранок дітям – мовляв, а що, я хотіла їсти, що я не можу поїсти? Гроші – доці. Кредит взяти теж не можемо з чоловіком, бо вже три маємо – машина, холодильник і два кондиціонери. Та ще й через те, що Тамара Олександрівна з нами живе і полюбляє снідати канапками з червоною рибкою, доводиться періодично брати продукти на гроші з кредиток

Дуже дивна ситуація у мене в будинку склалася і я потребую погляду і думок збоку, можливо навіть порад. Справа в тому, що ми з чоловіком живемо в будинку моїх батьків, у нас будинок на два входи і одну половину мої батьки віддали нам і оформили вже на мене.

Так ось. Моя свекруха-пенсіонерка віддала свою двокімнатну квартиру під проживання своїм молодшій дочці і зятю, які переїхали в наше місто. У них двоє дітей, хлопчик і дівчинка, зовиця в декреті, зять тільки шукає роботу.

От чоловік і наполіг, аби ми взяли до себе його маму. Я погодилася, але ж я не знала, як воно мені буде – з Тамарою Олександрівною під одним дахом.

Раніше мама мого чоловіка ніяк не цікавилася нашим життям, не проявляла ніякої участі, не допомагала. І ось тепер, як я вже сказала, чоловік забрав свою маму до мене. Ми живемо в будинку моїх батьків, а в її квартирі – сестра Кості з родиною.

Минуло кілька місяців. І свекруха каже: я житиму з вами і нікуди не піду. Цілими днями сидить на ліжечку і дивиться телевізор, навіть чашку за собою не помиє. Мені дуже тяжко: сім’я велика, і я цілими днями на кухні та за прибиранням, іноді вночі з дітьми уроки вчимо.

Як пояснити чоловікові, що мені з нею важко? Конфлікту не хочу, і просто вказати на двері теж не можу. Живе Тамара Олександрівна за наші гроші, а свою пенсію – доці. Через це чоловік практично не буває вдома, бо шукає весь час, де заробити лишню копійку.

Останні дні Тамара Олександрівна і взагалі заявляє: “Я тут теж живу – значить маю право!” Може вночі встати з’їсти те, що я залишала на ранок дітям – мовляв, а що, я хотіла їсти, що я не можу поїсти?

Характер у свекрухи не мед, пояснити їй і довести, що так робити не можна і що вона не одна в домі, не виходить – не чує, так вже людина.

Тепер вона хоче дати грошей, щоб жити у мене, а взяти цих грошей у неї ні з чого, бо пенсії всього тисячу собі залишає. все інше – сестрі чоловіка, їм же тяжко.

Мене таке життя життя дуже не влаштовує. щиро кажучи. Думала знайти будинок, щоб купити не дорого свекрусі, але у нас також немає грошей на це.

Кредит взяти теж не можемо з чоловіком, бо вже три маємо – машина, холодильник і два кондиціонери. Та ще й через те, що Тамара Олександрівна з нами живе і полюбляє снідати канапками з червоною рибкою, доводиться періодично брати продукти на гроші з кредиток, а потім покривати з зарплат.

Вже сил ніяких немає, зізнаюся вам. Я у своїй кімнаті навіть не можу побути сама, бо за дверима свекруха ходить, і вічно чимось не задоволена.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page