fbpx

Дуже все це підозріло. Ми з дівчатками повернулися тиждень тому нарешті з Португалії додому, стільки радості! Але я дивлюся на чоловіка й куму, якісь такі вони рідні. Звичайно я й сама свята не була. Чи казати про заначку

Рік тому, коли в Україні було дуже небезпечно, я з двома донечками виїхала з Чернігова в Португалію, де нас прихистила моя знайома.

У чужій країні жилося нам не легко, алк дуже цікаво. Гарний клімат, океан поруч.

Дівчатка мої в школу пішли, а я навіть згодом влаштувалася на підробіток – готувала українські стравами у кількох родинах української діаспори, з якими мене познайомила подруга.

З чоловіком спілкувалися майже щодня відеозвязком, нічого такого я не помічала.

За мною ж в Португалії сталася пригода, скочила я у гречку одним словом.

У Хорхе бабуся була з України, а вже дідусь португалець. Нам добре було кілька місяців разом, але обоє ми розуміли, що це не надовго, тому я намагалася навіть не закохуватися.

І ось час повертатися в Україну настав – прихворіла моя мама в селі, та й за домом ми всі скучили, особливо дівчатка за татом.

З Хорхе розлучатися було сумно, але ж ми дорослі люди і розуміли, що рано чи пізно так буде.

І ось – Україна, рідне місто, домівка, рідні, друзі. І наче все добре, зустріч з чоловіком, родиною. Ми з дівчатками повернулися тиждень тому нарешті з Португалії додому, стільки радості! Але є дещо, що мене бентежить.

Справа в тому, що у нашому ж під’їзді живе моя кума з двома дітками, минулого року вона овдовіла, її чоловік був захисником.

Мій чоловік з того часу до них іноді заходив, допомагав щось зробити по дому, де чоловічі руки потрібні, я не була проти. І ось коли я з дочками приїхала, то кілька днів тому ми запросили до нас Люду з дітьми.

І ось під час посиденьок я зрозуміла, що дуже все це підозріло. Я дивлюся на чоловіка й куму, якісь такі вони рідні. І я от просто упевнена, що між ними щось було за цей час.

Звичайно я й сама свята не була. Але мій гріх залишився далеко і не впливає на мої сьогоднішнє життя. А вони що собі думали?

Не знаю тепер, що й робити. Поговорити з чоловіком? Прямо запитати? Та хіба скаже? Розповісти про свою пригоду, якщо зізнається в тому, про що я здогадуюся? І головне – чи казати про заначку, яка у мене з’явилася в Португалії?

Ці гроші, 5 тисяч євро, я планувала витратити на ремонт у квартирі, але тепер не знаю. Можливо, нехай ці гроші будуть у мене про запас, всяке може трапитися.

Спеціально для сайту ibilingua.com

Передрук без посилання на сайт заборонено. Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page