fbpx

Два місяці тому я отримала світлину, яка вивела мого чоловіка на чисту воду. Все чітко доказувало, що Олег наставляє мені “роги”. Фото надійшло від його дамочки, і супроводжувалося коротким підписом. Це було дуже важко читати. Я ледь дочекалась Олега з роботи

Два місяці тому я отримала світлину, яка явно викривала мого чоловіка. Все вказувало на те, що Олег наставляє мені “роги”. Фото надійшло від його, як я зрозуміла, дамочки, і супроводжувалося коротким підписом.

Для мене сім’я завжди була на першому місці. Ми з Олегом виховуємо двох дітей і ведемо досить мирне життя. Коли я дізналася, що у чоловіка є дамочка на стороні, я, не чекаючи нічого, спитала в нього все на пряму. Але Олег усе заперечував.

Я завжди думала, що якщо моєму чоловікові чогось не вистачає у нашому сімейному житті, він прийде і розповість мені. Мені знадобилося багато зусиль, щоб навчити його бути чесним зі мною.

Олег походить із родини, де ніколи нічого не обговорювалося вголос. Все в них вирішувалося потайки один від одного.

Нашій сім’ї п’ятнадцять років, і останні кілька років я живу тим, що наші стосунки в гармонії. Ми разом виховуємо двох дітей, Анні тринадцять років, а Соломії десять. Я вважаю свою сім’ю гарною і щасливою.

Дівчата розумні. Вони займаються спортивною гімнастикою, добре навчаються в школі. Олег працює  менеджером у великій компанії. Завдяки його зарплаті ми живемо вище середнього.

Я звичайний бухгалтер. Я отримую величезне задоволення від своєї роботи, але сім’я в мене на першому місці. Так було завжди і так буде. І що б не сталося.

Наш шлюб пережив дві серйозні “бурі”, але нам завжди вдавалося вийти з цього. Можливо, тому я вирішила пробачити чоловікові проступок у вигляді “походеньок”.

Останні пів року я відчувала, що Олег інший. Голова назавжди занурена в телефон, розсіяні погляди і дивні пориви на роботу. Звичайно, перше, що спало на думку, що в нього хтось є.

Я нічого не видумувала і запитала про це при слушній нагоді. Олег це заперечував, ні в чому не зізнався, а у фіналі я навіть вибачився за те, що таке подумала.

Кілька місяців він був обережним, але мої підозри знову прокинулися. Ті часті тихі дзвінки з ванної кімнати викликали серйозну підозру. Я була майже впевнена, що у нього роман.

Одержима ідеєю ідеальної сім’ї, я не хотіла знову щось псувати. Тому я воліла цього не бачити. І я просто на все закрила очі. Однак два місяці тому я отримала світлину, яка явно викривало мого чоловіка. Все чітко доказувало те, що Олег наставляє мені “роги”.

Фото надійшло від його, як я зрозуміла, дамочки і з коротким підписом: “Ти досі хочеш Олега зі мною ділити? Відпусти його. Він тебе не кохає!”

Це було дуже неприємно читати. Дочекавшись Олега з роботи я покликала його в кімнату на серйозну розмову.

– Я знаю, що у тебе є інша жінка, – перейшла я прямо до справи. Він стояв, дивлячись мені прямо в очі і сказав, що це неправда.

Можна сказати, мені більше було неприємно від того, що він і далі вирішив все приховувати, ніж від того, що він зустрічається з іншою жінкою.

– Тоді як ти поясниш ось це фото?

Олег трохи помовчав, а потім взявся за своє.

– Це монтаж. Я не знаю цієї жінки, – продовжував він говорити неправду.

Своїм вчинком він змусив мене зв’язатися з цією людиною, а потім зустрітися. Познайомитися з “дамочкою” чоловіка було непросто, але вибору у мене не було.

Я пояснила юній і наївній Христині, як все насправді відбувається і чим “пахне” Олег.

Я наголосила, що Олег повинен виплачувати ще довго іпотеку, і що в нього двоє дітей.  Тому коли справа дійде до розлучення, він буде платити аліменти і їй не залишиться навіть сто гривень.

А потім я трохи “виїхала” на почуттях, і запитала, чи готова вона все життя прожити з тим, що забрала у дітей рідного батька.

Минуло небагато часу і їх стосунки закінчилися доволі різко. Олег попросив у мене дати йому другий шанс. Я хочу від нього лише одного. Мені б хотілося, щоб він ніколи мені більше не брехав. Нехай краще прийде і скаже прямо, що не любить мене.

Звісно, я дала йому цей шанс, заради дітей в першу чергу! Подивимося, чи наш шлюб витримає це випробування.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page