fbpx
життєві історії
Два роки минуло, подзвонив колишній чоловік Мілі і став говорити, що нудьгує, що дурість тоді зробив, що сивина в бороду, що погано йому з молодою дружиною, інтереси різні, поговорити ні про що, благав повернутися!

Мілі 40 років, 20 років заміжня, 2 дітей. Відразу після весілля поїхали на батьківщину чоловіка в маленьке містечко, так там і залишилися.

Міла продавцем в магазині працювала, а чоловік на автобусі туристів возив. Жили душа в душу, все друзі заздрили.

Влітку до Мілкін батькові у відпустку приїжджали, так ми і познайомилися. З того чау стали дружити, домовлятися, а влітку разом відпочивали.

Тут як грім серед ясного неба дізналася Міла, що у чоловіка інша. Дівча, можна сказати, 23 роки.

Симпатична, з хорошої сім’ї, з освітою, з хорошою роботою. А чоловік у Мілки 45 років, лисий, невисокого зросту, простий водій. Що вона в ньому знайшла? Всі досі гадають.

Ну да ладно. Мілка на розлучення подала і до батьків з дітьми переїхала. Чоловік і не намагався зупинити, весь у своїй новій любові розчинився.

Довго Міла плакала, чоловіка дуже любила, і через те, що все те, що стало їй близьким і рідним за півжиття тепер десь дуже далеко.

Так полюбила вона то місто, де жила, говорила, що тут їй повітря не вистачає, що все тут чуже, все не так. Батько хоч і радий був, що і дочка з ним, і внуки, але спокійно дивитися не міг на її страждання.

Міла все твердила, що якби вибачився, якби покликав назад, то відразу б пробачила і на крилах до нього полетіла. Але не покликав….

А час лікує, влаштувалася Міла на роботу, син в технікум надійшов, дочка в школу пішла. Подруги з’явилися.

У колишнього теж все добре: одружився на своїй коханій, дитина народилася, а й старшим дітям допомагав, син навіть в гості їздив.

І оот два роки минуло, подзвонив колишній чоловік Мілі і став говорити, що нудьгує, що дурість тоді зробив, що сивина в бороду, що погано йому з молодою дружиною, інтереси різні, поговорити ні про що, благав повернутися.

Сказав, що розлучиться і знову на Мілі одружується. Міла його пропозицію рішуче відкинула, сказала, що хоч і немає у неї чоловіка, але до чоловіка більше не повернеться, охолола, став він для неї чужою людиною.

Та й тут їй вже подобатися, переїжджати не хоче. А як там тепер колишній, їй абсолютно байдуже.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook