fbpx
життєві історії
Два роки тому мій тридцятип’ятирічний син Максим вперше одружився. Невістка у нас багата,і я вчу сина у всьому її слухатися. У їхнє весілля наша сім’я вклалася по повній, бо багатий сват заявив, що він повинен бути впевнений у тому, що зять потягне запити його дочки, і грошей на торжество зовсім не дав. Вероніка вимагає з сина оплати всіх своїх примх: особистий тренер, дорогий одяг, відпустка мінімум 3 рази на рік. Невістка молодець, що знає собі ціну

Два роки тому мій тридцятип’ятирічний син Максим вперше одружився. До цього він зустрічався з дівчатами, пробував з деякими з них жити цивільним шлюбом. Однак завжди знаходив у своїх подруг якісь вади, і розривав стосунки, в надії зустріти якусь кращу.

Чесно кажучи, в якийсь момент ми з чоловіком зневірилися чекати від сина створення сім’ї і онуків, думали, що він так і постаріє у статусі постійного шукача щастя. Але Максим нарешті знайшов «дівчину мрії».

Його обраниця виявилася непростою. Вероніка з модельною зовнішністю, на 8 років молодша за нього, з хорошою освітою і з багатої сім’ї.

Я ще жодного разу в житті не бачила, щоб чоловік приділяв увагу жінці так, як це робив заради неї син: він буквально кожну примху і забаганку Вероніки виконував витрачав великі суми на подарунки. Щоб ця дівчина сприймала його серйозно, він навіть ризикнув вкласти всі свої кошти в бізнес, завдяки чому став заробляти більше.

Коли син зробив їй пропозицію, то спочатку Вероніка йому відмовляла. Прямо заявляла, що він їй не рівня, але через кілька років стосунків «зійшла» і погодилася стати його дружиною.

У їхнє весілля наша сім’я вклалася по повній, бо багатий сват заявив, що він повинен бути впевнений у тому, що зять потягне запити його дочки, і грошей на торжество зовсім не дав. Потім виявилося, що вони з матір’ю нареченої подарували молодятам велику суму грошей, але навіщо було відмовлятися допомогти нам з організацією торжества, не зрозуміло.

Одним словом, живе тепер мій син зі своєю дружиною вже два роки, а її запити все не зменшуються.

Вероніка вимагає з нього оплати всіх своїх примх: особистий тренер, дорогий одяг, відпустка мінімум 3 рази на рік.

А коли мова зайшла про те, що пора заводити дітей, невістка взагалі заявила, що буде народжувати тільки після того, як чоловік їй купить квартиру більшу за ту, у якій живуть зараз. Живуть вони у великій двушці, а їй хочеться трьох або чотирикімнатну.

Синин мені часто говорить, що дружина з нього «всі соки п’є». А я, хоча і жалію його, але попри те, своєю невісткою захоплююся.

Невістка молодець, що знає собі ціну. І якби вона не була такою вимогливою, то, напевно, син не досяг би таких фінансових висот, і, швидше за все, досі ходив би холостяком.

У нас з невісткою хороші відносини, і за бажанням я могла б домовитися, щоб вона так сильно не налягала на свого чоловіка, але навіщо? Нехай краще син її слухається, і продовжує ставати кращим!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page