fbpx

Два роки тому наша квартира в Ірпені була дуже пошкоджена і ми ніяк її не відремонтуємо, тому живемо у мами чоловіка Галини Василівни і збираємо гроші. Вона, на жаль, така жінка, яку складно витримати, чесно скажу. Їй це дуууже не сподобалося тоді. Тепер Рома у неї під тотальним контролем. Не посиділа я з Галиною Василівною, не протеревеніла з нею три години, не попила чаю десятий раз за день – я погана. Я здогадуюся, що гроші витікають в карман свекрухи – вона недавно телевізор новий купила і пральну машинку, а після Нового року збирається в Трускавекць в санаторій

Два роки тому наша квартира в Ірпені була дуже пошкоджена і ми ніяк її не відремонтуємо, тому живемо у мами чоловіка Галини Василівни і збираємо гроші. Вона, на жаль, така жінка, яку складно витримати, чесно скажу.

Взаємини у  мене зі свекрухою не дуже теплі,  ясна річ. Але це насправді почалося давно, все пов’язано з її поведінкою на нашому весіллі, колючих зауважень і висловлювань на мою адресу в той час, як ми тільки з’їхалися з Романом жити разом ще не розписаними. Їй це дуууже не сподобалося тоді.

Ну а коли ми оце півтора року тому переїхали до неї, бо обставини змусили, з боку Галини Василівни почався просто тотальний контроль сина, тому у нас постійні суперечки і чвари. Мало ого, вона навіть спробувала контролю мене, постійні розпитувала, де була, що робила і таке інше, поки Рома на роботі.

Я само собою стала трохи відсторонюватися, бо мене стали злити постійні допити і намагання зазирнути мені в душу. Дійшло до того, що вона вже маніпулює образами. Не посиділа я з Галиною Василівною, не протеревеніла з нею три години, не попила чаю десятий раз за день – я погана. А вона образилася. зачинилася в кімнаті.

Ось сьогодні вранці я не поснідала з нею, вона знову надулася і знову зачиняється в кімнаті. Яке б не було свято, і я хочу поїхати до рідних, вона знову ображається і весь день зіпсований.

Рома мене не розуміє, коли я кажу, що мені не подобається, що вона лізе до мене з розпитуваннями. він мені каже, що його мама піклується про мене, як про дочку. І що я тільки накручую себе і дратуюся на рівному місці.

А коли я ділюся своїми почуттями зі своїми рідними щодо його мами, то потім від них обох вислуховую претензії, мовляв, я ніколи і нікому не повинна говорити, що у нас відбувається в родині. Тому я вже написала й сюди! А переїхати до моєї рідні Роман відмовляється, але вони й далі живуть від Ірпеня і його роботи.

Дуже мене ця ситуація втомила, але гроші ніяк на ремонт не зберемо, і я здогадуюся, що вони витікають з нашою сім’ї в карман свекрухи – вона недавно телевізор новий купила і пральну машинку, а після Нового року збирається в Трускавекць в санаторій.

Порадьте будь ласка, як мені змінити ситуацію і якось покращити наше життя і атмосферу в оселі? Бо дійсно складно жити в такій постійній напрузі.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено

You cannot copy content of this page