fbpx
життєві історії
Два тижні вже не сплю нормально, не знаю, як сказати, що мені не подобається дівчина сина, ця Юля, що вона йому не пара. Вона переїхала до нас в Тернопіль з Харківщини минулого року 

Два тижні вже не сплю нормально, не знаю, як сказати, що мені не подобається дівчина сина, ця Юля, що вона йому не пара. Вона переїхала до нас в Тернопіль з Харківщини минулого року. Але про все по-порядку.

Зі свекрухою свого часу у мене були натягнуті стосунки. І коли в мене народився син Андрій, я дала собі слово у майбутньому поважати вибір сина і ніколи не сперечатися з невісткою.

Зараз синові 24 роки, є дівчина, і мені вона не подобається. Ця Юля старше за нього на 2 роки, з провінції, без освіти, працює касиром у супермаркеті у нас в Тернополі.

Я просто не знаю. що робити! Не таку дружину я хотіла б своєму синові. Але сказати йому про це не можу, боюся образити його, а чоловік каже, що цим зіпсую з ним стосунки на все подальше життя, що маю довіряти вибору сина.

І ось відбулося те, чого я так боялася – Андрій сказав, що вони вирішили одружитися. Її я розумію, хлопець забезпечений, з вищою освітою та роботою.

Але я не можу зрозуміти, що могло привабити його в цій сіренькій мишці! Я просто не можу уявити її своєю невісткою та матір’ю моїх онуків.

Що робити, не знаю, спати не можу. Поради не прошу, бо заздалегідь знаю, що не треба втручатися, самі розберуться. Але ж це мій єдиний син і я бажаю йму кращої долі, чесно кажу.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page