fbpx
гороскоп
Два знаки Зодіаку, у яких за картами Таро будуть “неполадки” зі здоров’ям. Всесвіт радить бути обережними, і не ігнорувати “дзвіночки”. Інакше, все може погано закінчитися

Два знаки Зодіаку, у яких за картами Таро будуть “неполадки” зі здоров’ям. Всесвіт радить бути обережними, і не ігнорувати “дзвіночки”. Інакше, все може погано закінчитися.

Кінець серпня буде важкий у плані здоров’я у цих знаків Зодіаку.

Їм слід берегти себе і прислухатися до дзвіночків від організму.

Відомий таролог попереджає Раків і Терезів про те, що кінець серпня може бути дуже стресовим і напруженим. Найперше, на що їм слід звертати увагу – це їхнє здоров’я. Організм буде посилати “червоні прапорці”, які ні в якому разі не можна ігнорувати.

Рак

Любителі теплої погоди і тепличних умов можуть переохолодитися десь і занедужати. У такому випадку важливо дати своєму організму можливість відпочити. Якщо відчули симптоми застуди, відпросіться з роботи і скасуйте свої плани – слід відлежатися.

Також у Раків старшого віку можуть бути проблеми з тиском на фоні стресів. Спробуйте відгородити себе від негативних емоцій і відволіктися на щось. Ввечері новини краще не дивіться!

Терези

Те, що ви дуже багато часу витрачаєте на роботу і супутні завдання, дасть про себе знати. Згідно з прогнозами таролога, можуть проявлятися перші симптоми хронічної втоми або навіть емоційного вигорання. Бережіть себе і свої сили. Врятувати ситуацію може тільки хороший відпочинок, під час якого ви не будете переживати про роботу.

Нехай все у вас буде добре! бережіть себе, своїх рідних і Україну!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua