fbpx
гороскоп
Двох знаків Зодіаку Всесвіт попереджає про неприємності у вересні з другою половинкою, які можуть закінчитися “плачевно”

Двох знаків Зодіаку Всесвіт попереджає про неприємності у вересні з другою половинкою, які можуть закінчитися “плачевно”.

Перший місяць осені може стати дуже важким для двох уродженців зодіакального кола. “Бурі” та конфлікти з другою половинкою можуть закінчитися навіть розлученням.

За підрахунками астроекспертів, на “чорну смугу” у відносинах потрапили – Діви й Терези. Ретроградний Меркурій із 9 вересня принесе в їхнє життя неприємності, які спричинять справжню “чорну смугу”.

Діва

Уродженці цього знаку часто маніпулювали своїм партнером, але тепер його терпець може луснути. Дрібна “буря” призведе до грандіозного скандалу. Діви раптом зрозуміють, що проблеми у стосунках накопичувалися, як снігова куля, вже давно, і вирішити їх за день не можна.

Також у житті уродженців знаку раптово може з’явитись важлива людина з минулого. Дівам доведеться вирішувати – шукати компроміси з партнером та вирішувати проблеми чи розірвати стосунки та почати життя з чистого аркуша. Але перш ніж іти на радикальний крок, треба все обміркувати.

Терези

Терези у вересні почуватимуться роздратованими і постійно злитимуться. Вони можуть зриватися на своїй другій половинці, що розкриє давні проблеми у стосунках. Уродженцям знаку доведеться вирішити, яким вони бачать своє майбутнє та з ким. Є ймовірність, що вони захочуть розірвати стосунки та вирушити у “вільне плавання”.

Астрологи радять Терезам ретельно прогнозувати помилки у стосунках, щоб не допускати їх знову. Також потрібно розібратися, чому в житті постійно з’являються “токсичні люди”. Уродженцям знаку доведеться пройти непростий шлях, щоб стати по-справжньому щасливими.

Що б там не було, пам’ятайте, ваше життя у ваших руках.

Ви в силі все змінити, варто лише прислухатися до свого серця!

Нехай все у вас буде добре!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua