fbpx

Дивне явище всього за кілька годин. “Краще підготуйся”: у п’ятницю, 13 січня 2023 року, багато людей відчують стрес. Чи справді для цього є причини?

Дивне явище всього за кілька годин. “Краще підготуйся”: у п’ятницю, 13 січня 2023 року, багато людей відчують стрес. Чи справді для цього є причини?

Хоча він регулярно падає, ми боїмося його кожного разу однаково. У п’ятницю, 13 січня 2023 року, багато людей відчують стрес, коли ця дата з’явиться на календарі. Чи справді для цього є причини? Про це ми запитали астроекспертів.

П’ятниця, 13-е – це дата, яка невід’ємно асоціюється з невдачею. Деякі люди не хочуть виходити з дому, бо очікують, що з ними станеться щось погане. Повір’я, що в цей день нас може спіткати нещастя, збереглося століттями. Проте варто задуматися, чи справді варто боятися п’ятниці 13-го.

П’ятниця, 13 січня 2023 року – чи принесе це нам нещастя?

Століттями вважалося, що в п’ятницю, 13-го , про всяк випадок варто проявити особливу обережність. Як і у всіх інших цивілізованих країнах, в Україні також вірять в забобони, пов’язані з цією датою.

Є забобони, яких необхідно дотримуватися в цей день. Більшість людей боїться зустрічі з чорною кішкою, яка нібито є передвісником майбутнього нещастя. У п’ятницю, 13-го, також краще не лізти під драбину чи стовп, не озиратися. Горе тому, хто в цей день розіб’є дзеркало або встане з лівої ноги.

Однак зараз все частіше лунають думки про те, що п’ятниця, 13-е, як і будь-яка інша дата, а пов’язані з нею забобони – вірування забобонних людей.

П’ятниця 13 січня 2023 року може виявитися невдалим днем. Це станеться за умови, що… ми самі до цього доведемо. Розташування планет жодним чином не говорить про те, що в цей день станеться щось погане. Не буде нічого “чорного”. За словами астролога, у п’ятницю 13-го все залежатиме лише від нас.

“Це не нещаслива дата. Це може статися, якщо ми в це віримо. У п’ятницю, 13-го, нам не щастить лише тоді, коли ми цього очікуємо”

Звідси випливає, що в самий невдалий день у році ми насправді притягуємо до себе нещастя. Це вірування відповідає закону тяжіння, про який часто згадують астрологи.

Майбутня п’ятниця не повинна принести нам неприємних сюрпризів. Однак, на думку експертів, думка про невдалу дату впливає на нашу уяву.

“Кожен з нас підсвідомо боїться, що в п’ятницю, 13-го, нам не пощастить. Краще підготуватися до цього і подумати про те, чого ми боїмося найбільше. Якщо ми будемо використовувати здоровий глузд, щоб контролювати свій страх, ця дата перестане нас лякати, порадила вона”.

Вірите в такі “штуки”?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page