fbpx
Шоу-бізнес
Джим Керрі звинуватив матір загиблої подруги в бажанні нажитися

За словами адвоката Керрі Марті Сінгера, у Катріони Уайт були складні стосунки з матір’ю.

Джим Керрі і його офіційні представники відреагували на новий позов, який був поданий матір’ю подруги актора, Катріони Уайт, котра померла. Як повідомляє видання TMZ, на думку відповідача, це чергова спроба нажитися на трагічних обставинах.

За словами адвоката Керрі Марті Сінгера, у Катріони Уайт були складні стосунки з матір’ю, а за кілька днів до загибелі вона отримала якесь послання, яке виявилося “деморалізуючим”, і після якого Катріона перервала всі контакти з матір’ю. Також адвокат наголосив, що Катріона була змушена покинути отчий будинок у 15 років саме через складнощі у відносинах з матір’ю.

Нагадаємо, що раніше матір загиблої Бріджит Суїтмен звинуватила Джима Керрі у смерті доньки. У позові, який був поданий проти актора, вказувалося, що Керрі заразив свою подругу кількома захворюваннями, що передаються шляхом, і спроба розібратися в події призвела до конфлікту і розриву між ними.

Більше того, мати Катріони Уайт стверджувала, що Керрі вдався до допомоги сторонніх людей, які залякали Уайт і змусили її мовчати про все, що сталося. Саме це, на думку позивачки і призвело в підсумку до драматичної розв’язки. Катріона Уайт померла від передозування медичними препаратами.

Читайте також: САВЧЕНКО СФОТОГРАФУВАЛАСЯ З “РОСІЙСЬКОЮ СВАСТИКОЮ”

Джерело.

Related Post

facebook