fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Шоу-бізнес
Екс-охоронець Джолі і Пітта назвав себе неофіційними батьком їхніх дітей

Марк Біллінгем працював охоронцем знаменитої родини півтора року і встиг зблизитися з ними.

Колишній охоронець голлівудських акторів Анджеліни Джолі і Бреда Пітта назвав себе неофіційними батьком їхніх дітей.

За даними видання, Марк Біллінгем працював охоронцем знаменитої родини півтора року.

Зазначається, що чоловік настільки зблизився з дітьми Джолі та Пітта, що став вважати себе їхнім неофіційними батьком.

“Я був головою служби безпеки Бреда і Анджеліни”, – розповів Біллінгем і додав, що подружжя найбільше хвилювала загроза викрадення дітей.

Охоронець був одним з небагатьох представників команди Джолі та Пітта, кому довіряли бути поряд з сім’єю, відзначає видання.

“Я весь час жив з ними. Я міг самостійно брати дітей, куди хотів. Більше нікому це не дозволялося”, – зазначив Біллінгем і розповів, що брав їх з собою плавати.

“По суті, я був їхнім батьком”, – додав екс-охоронець.

Біллінгем вирішив звільнитися, оскільки ця робота не дозволяла йому бути з власними шістьома дітьми. Тепер він є інструктором у британській програмі SAS: Who Dares Wins.

Читайте також: ДВОХ ПОКИНУТИХ НЕМОВЛЯТ ЗНАЙШЛИ ПРОСТО ПОСЕРЕД ВУЛИЦІ В ОДЕСІ

Джерело.

Related Post