fbpx
гороскоп
Фіналіст шоу “Битва екстрасенсів” Денис Маклашевський відповів на питання, скільки ще триватимуть прильоти по українських містах

Фіналіст шоу “Битва екстрасенсів” Денис Маклашевський відповів на питання, скільки ще триватимуть прильоти по українських містах

Денис Маклашевський переконаний, що кінець літа цього року стане переломним.

Фіналіст шоу “Битва екстрасенсів” Денис Маклашевський дав інтерв’ю Славі Дьоміну. Експерт відповів на питання, скільки ще триватимуть прильоти по українських містах.

“Я думаю, що до осені вони ще можливі. В кінці серпня можуть бути останні прильоти. Для мене є два варіанти розвитку подій. Той варіант, до якого я більше схиляюся – це розвал Російської Федерації, дерибан її на частини. Україна тим самим забирає свою частину, яка їй належить споконвічно. Це Ростовська губернія, курські напрямки і бєлгородська частина. Це все свого часу належало Україні”, – сказав Маклашевський.

Він стверджує, що у Росії ще є озброєння, яким вони знищують українців. У тому числі і те, що вони вкрали в України.

“Там (в Росії, – ред) дуже великі запаси тих ракет, які вони вилучили в Україні. У 2014-му році, коли були розкрадені і підірвані вже порожніми склади зі зброєю, все було продано туди росіянам проросійськими господарями заводів. Я бачу це як сумку з насінням, їх постійно дістають і скидають, дістають і скидають”, – резюмував рунолог.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua