fbpx
гороскоп
Фінансові невдачі найближчими днями. Так зійшлися Зорі, і нічого не вдієш: хто попаде в боргову яму, а кому навпаки – пощастить з грошима

Фінансові невдачі найближчими днями. Так зійшлися Зорі, і нічого не вдієш: хто попаде в боргову яму, а кому навпаки – пощастить з грошима.

Для кожного знака зодіаку фінанси означають різні речі . Хтось дбає про гроші, а комусь потрібен лише необхідний мінімум. Тим не менш, вони потрібні всім нам для життя.

Покупки, борги, позики, несподівані витрати, бонуси, призначення та підвищення по службі – ми ніколи не можемо бути впевнені, що станеться – завтра. Іноді ми змушені економити, але буває і так, що ми несподівано заробляємо велику суму. Розташування зірок говорить нам про те, що нас чекає в найближчі дні.

Хто зараз може бути спокійним за стан свого банківського рахунку, а кому варто почати хвилюватися?

Овен

Овни  почнуть усіх дратувати, якщо на кожному кроці скаржитимуться на свої проблеми. Комусь це так набридне, що він скаржиться начальнику. Ситуація може стати серйозною в одну мить – якщо Овен сильно рознервується, він втратить свої позиції. Їм слід бути особливо обережними в період повного місяця 12 серпня.

Телець

У Тельців буде можливість довести свою наполегливість у досягненні мети. Якщо вони покажуть, що зосереджені на чомусь одному, хтось вирішить довіряти їм. Їм зараз не варто відкладати свої обов’язки.

Близнюки

Близнюкам не варто надавати великого значення чужим обіцянкам. Вони не будуть виконані і є лише формою маніпуляції. Краще їх ігнорувати. В іншому випадку Близнюків чекає розчарування.

Рак

Раки  здивують колег своєю сміливістю і впевненістю в собі. Їх ідея може принести успіх всій команді. Завдяки цьому вони здобудуть повагу в оточенні.

Лев

Леви будуть непереможними цього тижня. Їх ніхто не перевершить, тому вони можуть досягти будь-якої мети. Їхня сміливість надихне когось змінити свої звички.

Діва

Діви будуть почуватись на роботі, як не в своїй тарілці. Це і призведе до того, що вони втратять можливість отримати премію, на яку заслужили. Тримайте себе в руках, і все у вас буде добре.

Терези

Терези  не знайдуть способу пояснити комусь, що вони насправді хочуть. Цього тижня у них багато непорозумінь і вони можуть втратити гроші. Зараз краще не домовлятися про щось важливе.

Скорпіон

Скорпіонам  слід бути обережними з тим, як вони говорять про інших на публічних форумах. Найближчим часом вони можуть створити конфлікт на робочому місці. Якщо вони не стримають своїх слів, то можуть когось сильно образити.

Стрілець

Стрільці  досягнуть успіху лише в тому випадку, якщо уникатимуть конкуренції. Якщо вони вирішать поборотися з кимось за визнання свого шефа, то їх чекає гірке розчарування. Розташування зірок говорить про те, що їх чекає невдача.

Козеріг

Цього тижня Козероги  можуть дозволити собі трохи божевілля і побалувати себе чимось, про що вони давно мріяли. Вони можуть піти на підвищення, завдяки чому зовсім не будуть відчувати докорів сумління. Варто купити подарунок.

Водолій

Водолії  не повинні нікому позичати гроші. Вони ніколи не отримають відшкодування, а їхній друг більше ніколи не зв’яжеться з ними. Навіть якщо вони отримають прохання від члена сім’ї, їм краще відмовити.

Риби

Цього тижня для Риб очікуються великі зміни. Їх погляди на важливу справу зміняться миттєво. Все через розмову, яку вони матимуть з кимось у вівторок чи четвер.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page