fbpx
гороскоп
Фінансові питання будуть вилазити скрізь: чого очікувати кожному знаку Зодіаку в понеділок, 10 жовтня 2022 року. Як провести день з найменшою шкодою для себе, а в ідеалі, стати на початку тижня на “білу смугу”. Підказки Всесвіту, які притягують позитив!

Фінансові питання будуть вилазити скрізь: чого очікувати кожному знаку Зодіаку в понеділок, 10 жовтня 2022 року. Як провести день з найменшою шкодою для себе, а в ідеалі, стати на початку тижня на “білу смугу”. Підказки Всесвіту, які притягують позитив!

Гороскоп на 10 жовтня 2022 року розповість, чого варто чекати кожному знаку зодіаку в перший день робочого тижня – понеділок. Що особливе має відбутися в цей день? Чого краще уникати, а на що треба звернути увагу?

Овен

Овни можуть зіткнутися з критикою через їхні фінансові проблеми. Ви маєте бути готові сказати “ні” людям, які очікують від вас занадто багато.

Телець

Зірки радять Тельцям не відкладати роботу. Понеділок – час взятися “за голову”, і не робити з нього додатковий вихідний. Вже ввечері можете трішечки розслабитися на дивані перед телевізором.

Близнюки

Час, проведений з друзями, буде дуже важливий для Близнюків. Тому, якщо хтось пропонує вам зустрітися, не варто відмовлятися.

Рак

Будь-які непорозуміння з родичами будуть вирішені в понеділок за допомогою вашого посередництва. Грошові справи підуть угору.

Лев

Ви забагато думаєте про слова і поведінку інших людей, через що ваша енергія витрачається даремно. Постарайтеся в понеділок зосередитися на собі та поліпшенні свого емоційного стану.

Діва

Зірки віщують Дівам конфлікти з друзями і близькими людьми. Не варто гарячкувати в цей день. Висловлюючи партнеру своє занепокоєння і невдоволення, постарайтеся також дізнатися про його самопочуття.

Терези

В понеділок інтерес до роботи у Терезів може помітно знизитися. Можливі пропозиції в нових сферах. Та спочатку подумайте про користь, яку отримаєте від цієї роботи, і тільки потім ухвалюйте рішення.

Скорпіон

Зірки радять Скорпіонам не починати нової роботи і не вкладати грошей в понеділок. Людям, пов’язаним з бізнесом, рекомендується не поспішати з угодами, оскільки вони можуть принести збитки.

Стрілець

В понеділок Стрільцям рекомендується не вступати в будь-які суперечки з сусідами. Проведіть день у спокої. Це додасть вам сил на нові звершення.

Козоріг

Ви майже досягли своєї мети, але для завершення вашого плану потрібно ще трохи часу. Отож наберіться терпіння.

Водолій

У Водоліїв можливі дрібні сімейні суперечки. У з’ясуванні стосунків уникайте грубих слів. Ваше здоров’я буде стабільним, але ви можете відчувати стрес.

Риби

Зірки радять Рибам в понеділок не брати в борг і не займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною із запозиченнями. Це може загострити ваші особисті стосунки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page