fbpx
гороскоп
Фінансові втрати та зрада рідної людини: цим трьом знакам Зодіаку варто бути вкрай обережними. Життя змусить вийти їх із зони комфорту

Фінансові втрати та зрада рідної людини: цим трьом знакам Зодіаку варто бути вкрай обережними. Життя змусить вийти їх із зони комфорту

Халепи будуть переслідувати на кожному кроці до листопада. можуть втратити все

Період до листопада 2022 року виявиться надзвичайно складним для трьох уродженців зодіакального кола – очікуйте халепу на кожному кроці. Загрожують проблеми на роботі, втрата грошей та суперечки з близькими і рідними.

За підрахунками астрологів, негативний вплив ретроградного Сатурна у Водолії сповна відчують на собі Близнюки, Раки та Леви. Життя змусить їх вийти із зони комфорту. Буде ох як не просто.

Близнюки

На уродженців цього знаку чекають погані новини на роботі – все валитиметься з рук, вони злитимуться і зриватимуться на близьких. Близнюки можуть замкнутися у собі через такий розклад життя, що лише погіршить ситуацію. Їм варто очікувати на фінансові втрати, тому пильності не можна втрачати ні на мить. З другою половинкою можливі суперечки, але важливо не доводити їх до кипіння, інакше все закінчиться ще тою бурею.

Рак

Ретроградний Сатурн у Водолії змусить Раків повернутись у реальність – до цього вони літали в хмарах і сміливо будували плани на майбутнє. Однак раптом виявиться, що їх планам здійснитися не судилося, несподівана подія, на яку ніяк не вплинути, переверне їхнє життя з ніг на голову. Ракам потрібно проявити терпіння – на них чекає важкий життєвий шлях. Грошей критично не вистачатиме, можливі непорозуміння в сім’ї.

Лев

Уродженці цього знаку звикли завжди і в усьому бути першими, але тепер їм доведеться задовольнятися малим. На роботі на них чекають погані звістки – Леви можуть потрапити під скорочення і позбутися посади або їм понизять зарплату. Жити на широку ногу вони більше не зможуть, що їх пригнічуватиме. Також у них великий ризик бути обманутими, зрадити можуть і рідні і колеги.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua