fbpx
гороскоп
Фінансовий гороскоп на тиждень для українців: кому варто придбати гаманець побільше, а кого очікують незаплановані витрати

Фінансовий гороскоп на тиждень для українців: кому варто придбати гаманець побільше, а кого очікують незаплановані витрати

Астрологи назвали три знаки, чиє грошове становище значно покращиться.

Експерти стверджують, що фінансовий тиждень з 20 до 26 червня буде вдалим для трьох знаків Зодіаку. Йдеться про Скорпіонів, Близнюків і Терези. Їх чекають непередбачені надходження у вигляді премії, гонорару. Можливо, хтось несподівано поверне борг. Також їх можуть чекати фінанси від проведення успішних угод, вигідного продажу чого-небудь, спадщини.

Астрологи також відзначили чотири знаки зодіаку, яким не пощастить протягом цього тижня з грошима. Це Риби, Водолії, Козероги і Тельці. Для них не передбачається поліпшень, багато представників даних знаків зіткнуться з непередбаченими витратами, втратою роботи, і, як наслідок, втратою основного джерела фінансування.

Для інших знаків істотних змін не буде.

Астрологи радять найближчим часом всім людям поберегти себе від підписання важливих документів і прийняття доленосних рішень. Небезпечний період мине 24 червня, коли знову можна буде повертатися до звичної роботи.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page