fbpx
гороскоп
Фінансовий гороскоп на тиждень з 28 листопада по 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: але і на цьому “сюрпризи” від зірок не закінчуються. Ловіть в якості бонусу, гороскоп кохання та здоров’я!

Фінансовий гороскоп на тиждень з 28 листопада по 4 грудня для всіх знаків Зодіаку: але і на цьому “сюрпризи” від зірок не закінчуються. Ловіть в якості бонусу, гороскоп кохання та здоров’я!

Ознайомтеся з тижневим гороскопом з 28 листопада по 4 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку та перевірте, як пройде ваш тиждень.

Хочете знати, яким буде цей тиждень і чи вдасться все задумане? Читайте тижневий гороскоп з 28 листопада по 4 грудня 2022 року та перевіряйте, що кажуть зірки.

Тижневий гороскоп Водолій з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: цього тижня Водолії можуть очікувати, що серцеві справи почнуть виходити з-під контролю, і ви більше не будете знати, чого хочете або куди хочете піти. Зірки кажуть, що відповіді на всі питання знаходяться всередині вас. Ви просто повинні знайти їх.

Робота та фінанси: не запізнюйтесь на зустрічі та починайте організовані зустрічі вчасно, інакше інші можуть подумати, що ви не поважаєте їх і не поважаєте їхнього часу. Це не дуже професійна поведінка.

Здоров’я: цього тижня ви можете бути неспокійними та розгубленими. Це пов’язано з несприятливим впливом Марса у вашому знаку. Зірки радять вам знайти спосіб і внутрішню рівновагу. Хорошою ідеєю може бути йога.

Тижневий гороскоп Риб з 28 листопада по 4 грудня 2022 року 

Любов і особисте життя: Риби не повинні тиснути на когось, щоб зробити їм важливу і довгострокову заяву, якщо ви бачите, що вони або не хочуть цього, або не готові до цього. Така вимушена обіцянка нічого не коштуватиме.

Робота і фінанси: Певна таємниця, яку вам довірили, зробить вас дратівливими і не в змозі ні на чому зосередитися. Якщо ви хочете відчути полегшення, поділіться цим з кимось. Вибирайте тільки правильну, довірену особу.

Здоров’я: на цьому тижні ваше здоров’я не викличе жодних проблем. Планетарна аура вам прихильна, а зірки подбають про те, щоб усі неприємні недуги обійшли вас подалі. Не витрачайте його даремно.

Тижневий гороскоп Овна з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Овен цього тижня відчує, як близька дружба стає все більш віддаленою і все менше емоцій в ній. Це ідеальний тиждень, щоб подбати про ці стосунки та зробити щось, щоб вдихнути в них нове життя. Звичайно, якщо ви все ще дбаєте про них.

Робота і фінанси: Вам здавалося, що ваша професійна мета майже в ваших руках, і ви залишилися ні з чим? Подумайте, чи розраховуєте ви на правильних людей і чи не підвів вас той, на кого ви покладали великі надії.

Здоров’я: на цьому тижні у вас не буде причин скаржитися на стан здоров’я. Все буде йти за вами, а Юпітер, який має сильний вплив у вашому знаку, посилатиме вам добру енергію та радість.

Гороскоп на тиждень для Тельців з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: цього тижня Телець буде шукати привід поговорити з кимось, за ким дуже сумує. Але ви не повинні! Скажіть просто, не вигадуючи фальшивих причин. Визнайте, що відчуваєте.

Робота і фінанси: Цього тижня вам не вдасться подолати лінь і наближається кінець року, ви все ще стоїте на місці і не знаєте, куди рухатися. Настав час це змінити і скласти план дій.

Здоров’я: цього тижня ви будете в хорошій формі, і у вас не буде причин скаржитися на своє здоров’я. Зірки посилатимуть вам життєву енергію та силу, тож варто лише використати їх, і ви досягнете всього, що задумали.

Тижневий гороскоп Близнюків з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Близнюкам на цьому тижні не вдасться уникнути шанувальників. Ваша чарівна посмішка буде притягувати, як магніт, але ви нікого не зацікавите. Якщо ви не відчули, як ваше серце б’ється швидше, ви даремно втрачаєте час.

Робота та фінанси: якщо ви хочете придбати щось дуже цінне для вас, ви повинні діяти обережно та методично. Не спішіть. Спостерігайте, робіть висновки та складайте план дій, а коли випаде слушна нагода – дійте.

Здоров’я: цього тижня ви будете в дуже хорошій формі, як фізично, так і морально. Меркурій, який опікується вами цього тижня, подарує вам чудове здоров’я, а також спокій і внутрішню гармонію.

Тижневий гороскоп Рак з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Раки повинні пам’ятати, що “віддача” – це страва, яку найкраще подавати холодною. Навіть якщо випаде можливість зробити це цього тижня, зірки радять почекати і нічого не робити поспішно. Виникне ще краща ситуація, і тоді ви переможете.

Робота та фінанси: якщо ви будете діяти хаотично, без плану чи чіткої мети, ви будете ходити по колу. Настав час почати робити все більш методично і менш спонтанно.

Здоров’я: планетарна аура сприятлива для вас, тому вам не доведеться турбуватися про своє здоров’я. Зірки допоможуть вам почуватись чудово та у гарній формі. Варто скористатися цим і запланувати активний відпочинок у другій половині дня.

Тижневий гороскоп Лев з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Левам  тепер доведеться розколоти твердий горішок. Близька вам людина цього тижня буде вам надзвичайно симпатична і чарівна, і ви почнете… підозрювати. Зірки кажуть, що ваша інтуїція правильна – щось відбувається. Раптове обожнювання може бути результатом каяття.

Робота та фінанси: цього тижня ви матимете серйозну розмову зі своїм начальником про вашу зарплату та обов’язки. На жаль, ви не будете задоволені результатом цієї розмови або тими домовленостями, які будуть укладені під час неї.

Здоров’я: цього тижня ви будете не в найкращому стані. Події цього тижня, особливо на роботі, суттєво зіпсують вам настрій і викличуть бажання втекти на інший кінець світу.

Тижневий гороскоп Діва з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: цього тижня Діви можуть очікувати, що хтось звинуватить їх у відсутності спонтанності, і вам доведеться в душі визнати, що вони мають рацію. Але не турбуйтеся про це – ви можете навчитися будь-чому, якщо захочете. Особливо якщо знайти хорошого вчителя.

Робота та фінанси: цього тижня ви будете млявими та ледачими, і все у вас буде добре. Енергетичне підживлення для роботи зірки надішлють вам лише в другій половині тижня.

Здоров’я: на цьому тижні у вас не буде причин скаржитися на стан здоров’я. Планетарна аура сприятиме вам. Не хвилюйтеся про втрату енергії на початку тижня – у другій половині дня зірки надішлють вам багато бадьорості. Використайте це.

Тижневий гороскоп Терезів з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Терези повинні пам’ятати, що в сердечних справах неможливо все спланувати, хоча вам це так подобається. Однак вам доведеться звикнути до того, що почуття – це не завдання на роботі, які можна розмістити в жорсткому графіку.

Робота та фінанси: сьогоднішній робочий тиждень може бути важким для вас, але ви можете розраховувати на підтримку своєї команди. Ваші колеги не тільки допоможуть вам виконувати свої обов’язки, але й покращать самопочуття.

Здоров’я: на цьому тижні у вас буде гарний настрій, здоров’я не завдасть вам жодних проблем. Ви можете насолоджуватися цим днем, ні про що не турбуючись. Планетарна аура прихильна до вас.

Гороскоп на тиждень Скорпіон з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: на цьому тижні Скорпіонам не варто згадувати про невдалі справи з минулого, тому що вони кинуть тінь на їх сьогодення і можуть зруйнувати важливі для вас стосунки. Закрийте цю главу позаду і дивіться в майбутнє.

Робота та фінанси: на роботі все буде складатися. Все, до чого ви торкаєтеся, вийде краще, ніж добре, що заслужить оцінку вашого начальника і легку заздрість ваших колег. Однак не хвилюйтеся про це.

Здоров’я: На вечір заплануйте відпочинок і не напружуйте свій організм. Вам зараз потрібен спокій. Зірки радять прислухатися до того, що підказує ваше тіло. Воно найкраще знає, що для нього добре.

Тижневий гороскоп Стрільця з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Стрільці мріятимуть про захоплюючий роман, як з голлівудських фільмів. Доля подарує вам таку можливість. Однак подумайте, чи варто це того. Що робити, якщо ви закохалися і розставання виявиться для вас дуже болючим?

Робота та фінанси: на роботі цей тиждень обіцяє бути спокійним і хорошим. Все піде своїм чередом, і ви вже відчуєте атмосферу майбутніх вихідних. Не зупиняйтеся на досягнутому й наполегливо працюйте до кінця тижня.

Здоров’я: Темні кола під очима, які ви бачите ввечері перед сном, можуть бути як симптомом втоми, так і провісниками більш серйозних проблем зі здоров’ям. Не варто недооцінювати це і звернутися до спеціаліста.

Тижневий гороскоп Козоріг з 28 листопада по 4 грудня 2022 року

Любов і особисте життя: Козоріг цього тижня відчує, як сильно йому не вистачає певної людини, від якої ви колись відвернулися, сподіваючись, що вона повернеться, як тільки ви клацнете пальцями. На жаль, Козороги, ви неправильно оцінили ситуацію, особливо цю людину.

Робота та фінанси:  цього тижня начальник подбає про те, щоб ви не нудьгували, підготувавши список справ, довгий, як єгипетський папірус. Він також буде очікувати, що ви закінчите все до вихідних, тому старанно працюйте – у вас не так багато часу.

Здоров’я: Ви помітили на своєму тілі більше родимок і веснянок? Варто сходити до спеціаліста і нехай їх огляне фахівець. Сильне перебування на сонці, якого ви не уникали цього літа, могло фатально вплинути на стан вашої шкіри.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page