Фінансовий гороскоп від сьогодні до кінця тижня: гроші, робота, кар’єра. Терези не повинні нікому вірити. Хтось хоче для вас зла, але вправно це маскує під “обличчям доброти”. А ось Козерогам, навпаки, пощастить як нікому іншому!

Фінансовий гороскоп від сьогодні до кінця тижня: гроші, робота, кар’єра. Терези не повинні нікому вірити. Хтось хоче для вас зла, але вправно це маскує під “обличчям доброти”. А ось Козерогам, навпаки, пощастить як нікому іншому!

Фінансовий гороскоп від сьогодні, 4 жовтня по 9 жовтня 2022 року для всіх знаків зодіаку повідомляє, чого чекати зараз у сфері фінансів і кар’єри. Подивіться, що вас чекає на роботі.

Покупки, борги, позики, несподівані витрати, бонуси, призначення та підвищення по службі – ми ніколи не можемо бути впевнені, що станеться з нами найближчими днями. Інколи ми змушені економити, але буває, що несподівано вдається заробити велику суму. Розташування зірок говорить про те, що нас чекає в найближчі дні.

Овен

Через повний місяць , що наближається, Овни можуть втратити те, про що найбільше піклувалися. Замість того, щоб впадати у відчай, вони повинні запитати себе, чи справді це було добре для них. Є багато вказівок на те, що вони повинні бути дійсно щасливими.

Телець

У Тельців буде стабільне фінансове становище, тому вони не повинні відчувати себе зобов’язаними брати на себе додаткові обов’язки. Якщо вони це зроблять, їхні близькі почуватимуться знехтуваними. Не всі можуть захотіти боротися за увагу. Хтось може вирішити припинити стосунки.

Близнюки

Близнюкам варто записатися на курси вихідного дня, щоб підвищити свою впевненість. Це зовсім не обов’язково має бути пов’язане з їх професією. Їм цього достатньо для покращення самопочуття та боротьби зі стресом. Виконавши його, Близнюки відразу почнуть краще справлятися зі своїми обов’язками.

Рак

Раки можуть відчувати бажання похизуватися перед колегами. Вони почнуть хвалитися успіхами, яких досягли цього року. Однак вони просто не знають, що в групі є людина з нечистими намірами. Вона використає отриману інформацію, щоб нашкодити всій команді.

Лев

Леви багато виграють, якщо будуть стежити за гігієною праці. Досить навести порядок за столом і в кімнаті, де вони працюють. Це полегшить їм організацію занять і відновить мотивацію. Настав час викинути те, що давно без потреби захаращує їх простір. Лише тоді вони знову почнуть посміхатися.

Діва

Дівам не варто вплутуватися в конфлікти на роботі, оскільки вони можуть стати цапом відпущення. Щоб уникнути звільнення, вони повинні опанувати нелегке мистецтво дипломатії в майбутньому. Якщо вони будуть добрі з усіма, їх становище в компанії буде безпечним.

Терези

Терези повинні тримати очі відкритими. Хтось хоче їм зла, але добре це прикриває. Їм слід не визнавати своїх підозр і натомість уважно стежити за всіма, хто з ними контактує. Серед них є вправний маніпулятор і шулер.

Скорпіон

Скорпіонам варто почати економити, а не думати про свої задоволення. Варто пам’ятати, що не варто поводитися егоїстично.

Стрілець

Стрільці  не будуть впевнені в правильності своїх рішень. Їм буде важко оцінити своє становище, але не варто через це турбуватися. До кінця року вони дізнаються, чи правильно вчинили. Наразі нічого не може змінитися.

Козоріг

Козероги отримають гроші, на які так довго чекали. Це може бути виплата боргу, премія на роботі або пожертвування. Хтось вирішує віддати їх і показати, що цінує їх. Однак не варто нікому про це розповідати – вони викличуть заздрість оточуючих.

Водолій

Водоліям  варто ввести регулярні фізичні вправи в свій розпорядок дня. Це допоможе їм відновити дисципліну, а також набути впевненості в собі. Вони побачать, що здатні мотивувати себе діяти, незважаючи на несприятливу осінню погоду. Завдяки цьому вони відчують, що набираються енергії.

Риби

Риби можуть раптово захопитися. Їм сподобається той, з ким вони нещодавно працювали. Їм відразу захочеться запросити людину на побачення, але їм варто почекати. Може виявитися, що ці відносини зашкодять їхній кар’єрі.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua