fbpx

Галина Петрівна настільки хитра людина. Як приходить в гості її родина, то вона готова на все і зразу. І прибирає, і готує різні смаколики, а коли з моєї сторони, то роби собі сама що хочеш. А недавно свекруха так взагалі сказала, щоб мої рідні приходили, або ж коли її дома немає, або ще краще, щоб ми зустрічались на нейтральній території. Почуваюсь біля неї, як придаток. Але ж це не вихід, і я в роздумах, як її на місце поставити

Галина Петрівна настільки хитра людина. Як приходить в гості її родина, то вона готова на все і зразу. І прибирає, і готує різні смаколики, а коли з моєї сторони, то роби собі сама що хочеш. А недавно свекруха так взагалі сказала, щоб мої рідні приходили, або ж коли її дома немає, або ще краще, щоб ми зустрічались на нейтральній території. Почуваюсь біля неї, як придаток. Але ж це не вихід, і я в роздумах, як її на місце поставити.

Знаєте, свекруха в мене тільки про себе думає і хоче здатися кращою, ніж вона є насправді. Це було видно одразу, як тільки ми зустрічалися з Антоном, але я думала, що не піду в невістки, та це сталося.

Галина Петрівна і на весіллі більше думала, як це її гостям вгодити.

Та і в інші свята свекруха так готуванням навантажувала, що потім стіл, аж гнувся від наїдків. Майже кожного разу ми роздавали їду друзям чи сусідам, щоб просто не зіпсувалося.

Галина Петрівна не хотіла збавляти в тому темп, але я помітила, що коли приїжджають гості з моєї сторони, то свекруха і не намагається влаштувати пишний банкет.

Потім від Галини Петрівни надійшла така пропозиція, щоб взагалі запрошувати гостей з моєї сторони або менше, або в інші дні, коли її немає дома, а найкраще, зустрічатися на нейтральній території…

Все-таки перед своїми гостями свекруха хотіла показатися з кращої сторони, а на моїх витрачатися не хотіла.
Я намагалася з тим змиритися, але щось не вийшло.

І ось нині до мого сина від першого шлюбу Дениса мав приїхати його друг з ліцею. А я якраз мала заїхати в місто і купити всього необхідного.

Просила Галину Петрівну, щоб вона замінила постіль, і прибрала. Їхала з впевненістю, що все буде добре.

Повертаюся додому, а в домі ще більший безлад, ніж був раніше.

Свекруха і пальцем не поворухнула. Добре, що до приїзду хлопців залишилося ще пів години. Це було важко, але я впоралася.

І ось що мені робити з тією жінкою? Як жити з такою свекрухою, яка все робить лише в свою сторону, а на мою і не гляне?

Може маєте якусь мені пораду?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page