fbpx
життєві історії
Ганна Леонідівна повернулася з дачі, і не помітивши, що я в сусідній кімнаті, давай розкручувати сина, а мого чоловіка, на гроші. – Відколи ти женився, мені дуже важко фінансово. Ох і ласий шматочок твоя Женька відхопила! Не забагато їй? Ти квартиру продав, а мамі хоча б гривню дав, з зарплатою те саме. Що з тобою коїться? Дуже погано на тебе дружина впливає! – І в той момент на кухню заходжу я, і в повітрі зависла тиша

Ганна Леонідівна повернулася з дачі, і не помітивши, що я в сусідній кімнаті, давай розкручувати сина, а мого чоловіка, на гроші. – Відколи ти женився, мені дуже важко фінансово. Ох і ласий шматочок твоя Женька відхопила! Не забагато їй? Ти квартиру продав, а мамі хоча б гривню дав, з зарплатою те саме. Що з тобою коїться? Дуже погано на тебе дружина впливає! – І в той момент на кухню заходжу я, і в повітрі зависла тиша.

Нещодавно я стала свідком дивної ситуації.

Ми з чоловіком не юні і у кожного з нас це вже другий шлюб. У кожного була своя квартира. Квартири ці були невеликі, однокімнатні. Ми вирішили їх продати, додати грошей і купити нормальну трикімнатну. У планах появи на світ двох дітей.

Квартири продали швидко, купили підходящий варіант, зараз там триває капітальний ремонт. На час ремонту свекруха нам запропонувала пожити в її квартирі, вона все одно до середини жовтня живе на дачі, її квартира стоїть порожня. Ми погодилися, тому що грошей на ремонт і так йде багато.

Свекруха дійсно живе на дачі, іноді приїжджала покупатися, продуктів прикупити, відпочити трохи. Але тепер почався сезон збору врожаю.

Свекруха з сумками через день їде додому, консервує, переробляє все, злиться, що ми не допомагаємо, не возимо все це з дачі додому, а їй доводиться тягати все на собі.

Я намагалася пояснити, що у нас зовсім немає часу. Ми на роботі зайняті до вечора, хапаємося за підробітки, так як грошей треба багато, у вихідні то в квартиру щось купуємо, то іншими справами займаємося, то, незважаючи на вихідні, працюємо.

Консервовані продукти її нам не потрібні. Ми для себе зробили кілька баночок огірків і зварили то варення, яке нам подобається. А всі ці промислові масштаби нас не цікавлять.

Свекруха робить заготовки і для сім’ї дочки, там консервацію сильно поважають, але допомагати релігія не дозволяє. Надлишки свекруха продає на ринку взимку.

Нещодавно вранці я, збираючись на роботу, почула розмову свекрухи і сина:

– Мамо, я всю комуналку оплатив, всі рахунки оплатив теж, продукти тобі на дачу купив, цукру 25 кг купив. Які ще гроші?

– А такі гроші. Зарплату отримав, а матері не дав ні копійки. Квартиру продав, а матері не дав ні копійки. Борг повернув, а зверху не дав ні копійки. Не справедливо, синку! Ви добре заробляєте і матері можеш допомагати як і раніше.

– Мамо, у нас зараз великі витрати і немає зайвих грошей.

– Грошей, синку, завжди зайвих немає. І у матері їх зайвих немає. Раніше ти завжди з зарплати давав матері гроші, а як одружився, так перестав.

– Але ти ж бачиш, які у нас витрати.

– Витрати, синку, у всіх є.

– Скільки тобі грошей треба і для чого?

– Мені треба 5 тисяч.

– Для чого? Оксані (сестрі) віддати? Оксана нехай йде працювати.

– А ти не вказуй, ​​як Оксані жити. Будуть у тебе діти, будеш своїм указ.

– Мамо, я кожен місяць даю тобі гроші і ти їх кожен місяць Оксані віддаєш. Так вона ніколи працювати не піде. Немає у мене грошей і до кінця року не буде. Скажи, що тобі купити, і я куплю, але грошей більше не дам.

– Даси, синку. Як миленький даси! А то дуже жирний шматок відхопила твоя дружина. Чи не забагато їй буде?

Я прийшла в кухню і свекруха замовкла. Повисла безглузда пауза, яку порушив чоловік:

– Хто з наших знайомих квартиру здає? У найближчі дні ми йдемо жити на квартиру. Мамо, а Оксані передай, що мій гаманець для неї закритий назавжди.

– Що ти, синку! Який гаманець? Які гроші? Яка квартира? Живіть, діточки, а я на дачу сьогодні поїду. Мені там добре.

Увечері свекруха поїхала на дачу і майже тиждень її немає.

А мені от цікаво, чи зобов’язаний брат забезпечувати свою заміжню і здорову сестру, яка не працює і не збирається, хоча діти вже й пішли в дитячий сад? Що вона робить і на що сподівається?

Що скажете?

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page