fbpx
Breaking News
Ці продукти в Україні підробляють частіше за все. Ось список. Будьте обережні!
Цієї сильної Молитви за українську родину навчив мене мій духовний наставник, наш сільський священник. З того часу, як почала знаходити кілька хвилин кожного дня, щоб прочитати її, в родині запанував спокій, поменшало сварок, всі стали більш врівноважені і ласкаві одне до одного.
Приготувала донечці на день народження Маково-лимонний торт за новим рецептом – і дитина, і дорослі були просто в захваті! Мене нахвалювали всі так, що я аж почервоніла. Але рецепт дійсно ну дуже вдалий і зовсім не складний. Не можу не поділитися!
Рятуємо посічені кінчики! Ці рекомендації працюють – перевірила на собі і не можу не поділитися з вами!
Яка ж це смакота, дівчааааата! А як просто готується! Приїхала подруга з Італії і навчила мене готувати цей шедевр – ІТАЛІЙСЬКИЙ ГОРІХОВИЙ ТОРТ. Він підкорює всіх з першого шматочка!
Економіка
“Газпром” попросив Україну збільшити транзит газу

У порівнянні з минулим роком обсяги прокачування газу в Європу помітно зросли.

Російський газовий монополіст “Газпром” 18 жовтня 2016 року подав Україні заявку на добовий транзит 277 млн куб. м блакитного палива до Європейського Союзу. Про це повідомив директор департаменту зі зв’язків з громадськістю “Укртрансгазу” Максим Белявський.

“Останні десять днів менше 260 млн кубометрів обсяг поставок газу в Європу не опускався. Для прикладу, на аналогічну дату минулого року транзит становив 210 млн куб. м за добу”, – написав Белявський на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, за дев’ять місяців 2016 року обсяг транзиту блакитного палива через газотранспортну систему (ГТС) України в країни Європейського союзу склав 57 млрд куб. м, що на 8,7 млрд куб. м, або 17,7% більше ніж в аналогічний період 2015 року.

Читайте також: УКРАЇНА ПОВЕРТАЄ СОБІ ПОЗИЦІЇ РАКЕТНОЇ ДЕРЖАВИ – ТУРЧИНОВ

Джерело.

Related Post