fbpx
життєві історії
Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство. Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову. Мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти.

Гірке розлучення, затяжна битва за опіку… Кошмари всюди – це моє дитинство.

Сплинуло майже 30 років і мої батьки одружилися знову і залишалися разом, доки моя мама не померла.

…Вони одружилися в 1964 році, коли моїй мамі було 16 років, а моєму батькові – 21 рік.

Вони походили з абсолютно різних верств суспільства. Мама була з дуже бідної родини в сільській місцевості, мала батьків-алкоголіків.

Тато був розпещеним маминим синочком, але у нього був суворий німецький батько, і обидва мої діди і бабусі дійсно не любили мою маму роками.

Але батьки – мої тато в мама – після стількох випробувань – все ще любили один одного досить, щоби спробувати ще раз, незалежно від того, що вони переживали під час розлучення, якого болю завдали одне одному.

Тепер, коли мами вже немає, мій тато і колишній вітчим стали друзями, і вони тусуються щовечора, працюючи над машинами і граючи в карти. Так дивно…

Катерина К.

Читайте також: В НАШІЙ РОДИНІ МИ ВСІ ПРОСТО ОБОЖНЮЄМО ОМЛЕТИ! ОСТАННІМ ЧАСОМ “ПІДСІЛИ” НА ОЦЕЙ: ПРОСТИЙ У ПРИГОТУВАННІ, АЛЕ З ОСОБЛИВІСТЮ, ЯКА РОБИТЬ СТРАВУ ОРИГІНАЛЬНОЮ. АРОМАТ ТРАВ ЗАРЯДЖАЄ ЕНЕРГІЄЮ НА ВЕСЬ ДЕНЬ! ПРОПОНУЮ І ВАМ ЦЕЙ РЕЦЕПТИК.

You cannot copy content of this page