fbpx
життєві історії
Гліб всунув їй в руку пару тисяч зі словами: «Погуляй сама з донькою, а мене чекають друзі!». Дитина на порозі розплакалася, дружина в ступорі навіть не знала, що йому сказати

Гліб і Олена заздалегідь планували довгоочікуваний вихідний, кілька тижнів обговорювали, як проведуть день разом з донькою. Чоловік багато працював, додому приходив пізно і з дитиною останнім часом практично не спілкувався.

Якщо у нього і був вільний час, він найчастіше проводив його з друзями в барі біля будинку або ж в заміському будинку свого батька з ними ж. Чоловіки просто випивали, спілкувалися, жінок підозрілих в їх компанії на кшталт як ніколи не було.

Настав довгоочікуваний вихідний, дівчинка з раннього ранку вибирала, що їй надіти. Олена до 10 години нафарбувалася, уклала волосся і одягнулася.

Гліб прокинувся в доброму гуморі, поснідав. І раптом дзвінок у той момент, коли все вже збиралися виходити з дому.

Дзвонив близький друг Гліба, який був проїздів в їхньому місті. Він умовляв Гліба зустрітися з ним: сходити в ресторан, потім в баню і більярд, від душі відтягнутися в його компанії.

Чоловік, на подив подружжя, відразу ж погодився. Дитина на порозі розплакалася, дружина в ступорі навіть не знала, що йому сказати. Гліб всунув їй в руку пару тисяч зі словами: «Погуляй сама з донькою, а мене чекають друзі!».

Олена розлютилася! Гроші звичайно добре, але дитині адже потрібен батько і родина, увагу і ласка. А тут виходить, що друзі важливіше дочки. Жінка вийшла з себе, зібрала речі і поїхала з донькою до мами.

На її подив ні того вечора, ні в наступні, чоловік їй так і не подзвонив. Він порахував, що мав рацію і вибачатися перед дружиною явно не збирався.

У підсумку всі встали на сторону Гліба (і мама Олени, і його батьки), жінку ж звинуватили в егоїзмі. Щось типу: «Ну, ти й нагла. Взяла б гроші, та погуляла з дитиною від душі, та ще б і гроші залишилися».

«Заради дитини» Олена вибачилася перед чоловіком, той її «пробачив» і пара знову з’їхалася. Як каже Олена, любов її до чоловіка після того випадку кудись зникла. Живе з ним заради доньки, заради її забезпеченого майбутнього.

Ось тільки в минулому місяці її чоловік заявив, що хоче ще сина або, хоча б, ще одну дочку.

Олена ж більше не хоче дітей від Гліба, але як сказати йому про це і чи варто взагалі говорити, вона не знає.

Чоловік, сказав якщо в найближчі місяці не буду очікування дитини, точно відправить її по лікарях і ті точно доповідатимуть Глібу, що дружина приймає вже більше року.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook