fbpx
Україна
8-річна українка перемогла в міжнародному конкурсі талантів Eurokids

Українка з Кіпру Марія Воловод Христодуліду перемогла у міжнародному пісенному фестивалі “Eurokids”, який відбувся в Італії 5 січня.

Марія народилася в ОАЕ, її мама – з Полтави, а батько – грек з Кіпру. Сама ж Марія має українське громадянство і добре пам’ятає свої українські коріння, повідомляє Kolo.

“Марія співає з 3 років, професійно почала займатися вокалом з 6 років. Зараз вона навчається в англійській школі, а також займається вокалом, фортепіано, музичний театр, художньою гімнастикою, балетом, джаз-танцями, з 3 років дуже добре малює. На сцену Марія вийшла в 6 років. Перший пісенний конкурс, в якому вона взяла участь – Kidzania Superstarz, який проходив у Дубаї”, – розповіла її мама, Яніна.

Міжнародний пісенний фестиваль “Eurokids” проводиться вже 7 років. У цьому році в ньому взяли участь 29 країн, а в журі сиділи експерти з Італії, Туреччини, Угорщини.

Як зазначає видання, Марія представляла і Кіпр, і Україну. Виступала в двох жанрах – народному і поп. Від України дівчинка вийшла на сцену з українською народною піснею “Верше”, цей музичний твір для неї вибрала її вчителька з Дубаї, розповідає мама дівчинки. Саме цей виступ журі визнало найкращим.

“До речі, як учасниця Кіпру Марія отримала друге місце в категорії поп за пісню “Eye of the storm” Ільва і Лінда Перссон”, – розповідає мама Марії.

Окрім кубків та дипломів, Марії довірили почесну місію – виступити на дипломатичній зустрічі з нагоди 25 років дружби між Україною і Кіпром, яка відбудеться в лютому.

Відзначається, що Марія співає двома мовами – українською та англійською.

Читайте також: “ПОЛЕГШИТИ ЖИТТЯ ПАПАРАЦЦІ”: САДОВИЙ, ЯКОГО ЗАСТУКАЛИ В ІТАЛІЇ ВИПРАВДАВСЯ ЗА ВІДПОЧИНОК

Джерело.

facebook