fbpx
гороскоп
Головна причина, чому вам не пощастило в любові, залежно від вашого знаку Зодіаку. Як тільки ви це зрозумієте, зможете вжити заходів для змін на краще!

Головна причина, чому вам не пощастило в любові, залежно від вашого знаку Зодіаку. Як тільки ви це зрозумієте, зможете вжити заходів для змін на краще!

Зв’язки підтримувати непросто. Два життя стають одним, тож природно, що в якийсь момент виникають непорозуміння.

І, визнаємо ми це чи ні, багато хто з нас має принаймні один дефект особистості, який саботує наше любовне життя. Як тільки ви це зрозумієте, зможете вжити заходів для змін на краще!

Овен

Як Овен, ви перебуваєте в постійному пошуку пригод.

Іншими словами, ти майже скрізь! Якщо хтось не відповідає всім вашим очікуванням і бажанням, ви, як правило, нудьгуєте від цієї людини. Ви руйнуєте свої стосунки, тому що хочете, щоб вони завжди були вам в нагоді. Іноді перебування з людиною, яку ти кохаєш, само по собі є пригодою, не завжди потрібно робити щось нове, щоб з кимось розважитися.

Телець

Ви не можете залишити минуле позаду.

Скільки б часу не минало, ви, як правило, ображаєтесь і використовуєте минулі ситуації проти свого супутника життя. Ви руйнуєте свої стосунки, роблячи це. Ви не забуваєте і не прощаєте повністю, і це тисне на ваше любовне життя. Якщо хтось якось помилиться, він, мабуть, не забуде цього до кінця свого життя.

Близнюки

Як Близнюки, ваш спосіб мислення постійно змінюється.

Вам важко мати тверду точку зору на ситуацію чи людину. Ви руйнуєте свої стосунки, думаючи, що трава може бути зеленішою в іншому саду, замість того, щоб поливати там, де ви зараз перебуваєте. Вам не пощастить у любові, поки ви не відмовитесь від думки, що щось краще чекає вас в іншому місці. Зосередьтеся на тому, що маєте зараз, і оцініть це, перш ніж втратити!

Рак

Як Рак, ви повинні мати абсолютний контроль у стосунках.

Ви можете виявити, що ви дуже задушливі і стресові для свого партнера. І це тому, що ви хочете знати про нього навіть найдрібніші подробиці щомиті. Ви хочете, щоб ваші стосунки були глибокими і правдивими, що чудово. Але іноді ваша інтенсивність може бути занадто великою для того, хто поруч з вами, що може повністю її відкинути. Вам потрібно дати їй простір для дихання, тоді вона прийде до вас сама!

Лев

Лев завжди йде своєю дорогою.

Ви постійно руйнуєте свої стосунки, бо не можете піти на компроміс і вважаєте, що ваші ідеї завжди найкращі. Все повинно відбуватись так, як хочете ви, і якщо хтось не схвалює вас і не йде за вами, ви швидко виключаєте цих людей зі свого життя. Те, що хтось не має такої ж думки, як ви, не означає, що він помиляється.

Діва

Ваш партнер усувається від вашого негативу. Ви руйнуєте свої стосунки, дозволяючи песимізму керувати вашим життям. Ви не можете бути задоволеними кимось, поки не будете задоволені собою. Якщо ви продовжуватимете дивитись лише на негативні сторони життя, ви ніколи не зможете насолоджуватися всім прекрасним, що може запропонувати життя.

Терези

Як Терези, ви – делікатна і тендітна людина.

Ваша чуйна натура викликає захоплення, але іноді ви перебільшуєте. Ви не можете жартувати, бо, як правило, ваші почуття зачіпають. Ваші стосунки руйнуються через цю чутливість, яка відганяє людину поруч із вами або спричинює сварки, які не повинні відбуватися. Ви відчуваєте постійний напад, коли насправді не слід сприймати все так серйозно чи особисто.

Скорпіон

Як і Скорпіон, ви руйнуєте свої стосунки, бо не даєте партнерам можливості довести, хто вони і що вони можуть зробити.

Ви швидко втягуєтесь у стосунки з кимось, але якщо ця людина не така, як ви очікували, ви негайно прибираєте її зі свого життя. Не даючи партнеру шансу показати своє справжнє “Я”.

Стрілець

Як Стрілець, ви дуже практичні у всьому, що робите в житті, особливо у своїх романтичних стосунках.

Ви хочете відчувати повний зв’язок зі своїм супутником життя, особливо фізично. І, якщо ви не відчуваєте такого роду зв’язку, ви негайно припиняєте стосунки. Ви починаєте відчувати, що він недостатньо хороший для вас. Ви руйнуєте свої стосунки з таким високим рівнем закоханості. Ви не задовольняєтеся посередністю, що добре, але ви повинні усвідомити, що не кожен може бути саме таким, яким ви хочете бути.

Козеріг

Як і Козеріг, ви дуже добре приховуєте свої почуття.

Ви збудували навколо себе стіну, щоб ніхто не міг увійти у вашу душу занадто глибоко. Це вам так підходить, бо таким чином ви захищаєте своє серце від поранень. Ви руйнуєте свої стосунки, бо не відкриті для людини поруч. Ваші партнери відчувають, що вони повинні вирвати у вас будь-яку інформацію чи емоції, і це наводить їх на думку, що ви приховуєте від них правду.

Водолій

Як Водолій, ви руйнуєте свої стосунки своєю необережною поведінкою.

Можливо, ви когось дуже турбуєте, але не показуйте їм цього. Ви байдуже ставитесь до своїх стосунків і ніколи не ставили партнерів на перше місце, щоб показати їм, наскільки вони важливі для вас. Відносини вимагають зусиль, і поки ви не будете готові відмовитись від них, ви будете знищувати кожну історію кохання.

Риби

Як і Риби, вашу потребу бути душею вечірки можна легко сплутати з фліртом.

Ваш партнер може подумати, що ваша доброта доведена до крайнощів, і не може її терпіти. Ви любите розмовляти з ким завгодно та з усіма навколо вас. Ви завжди берете участь у розмовах з незнайомцями і надмірно доброзичливі. Це відмінна якість, але іноді ви перебільшуєте. Ваша щедра натура сприймається партнером як флірт, і він відразу задумається про те, що гірше. Добре бути товариським, але подумайте, чи впливає це на людину, яку ви любите.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page