fbpx
Бізнес
Google звинуватили в несплаті податків

Податкові органи Іспанії проводили обшуки в штаб-квартирі корпорації Google. Офіс компанії розташований в Мадриді. Обшуки пов’язані з підозрами в шахрайстві і несплатою податків.

Про це повідомляє Deutsche Welle. Влада Іспанії підозрюють компанію в тому, що вона не декларує частину доходів від своєї діяльності на території Іспанії. Йдеться про податок на додану вартість і податок на нерезидентів.

Представник Google наголосив, що компанія повністю дотримується податкового законодавства країни і готова до співпраці з владою Іспанії.

Нагадаємо, 24 травня правоохоронні органи Франції провели обшуки в офісі Google, який розташований в Парижі. В операції брали участь близько 100 співробітників податкової служби і прокуратури брали участь. Крім того, до цього залучили експертів в області IT і співробітників антикорупційного відділу.

Вони розслідували можливе ухилення компанії від сплати податків і участь у відмиванні коштів. Паризька прокуратура заявила, що слідчі дії проводили “в рамках попереднього розслідування, розпочатого в червні 2015 роки після заяви з боку французьких фіскальних органів, які запідозрили ухилення від сплати податків і відмивання коштів”.

 

Источник