fbpx
гороскоп
Гороскоп для України на літо: коли чекати різкого загострення у війні з Росією. Набираймося сил!

Гороскоп для України на літо: коли чекати різкого загострення у війні з Росією. Набираймося сил!

Кінець серпня – початок осені – відносно тихий час, проте попереду “основний” період для України, каже астролог.

Війна в Україні не зможе закінчитися влітку 2022. Астролог Ольга Медвецька склала новий астрологічний прогноз для України на все літо 2022, в якому позначила його основні дати.

“Будуть і далі намагатися атакувати, і можливо де-небудь будуть мати успіх (про росіян). Але загальна тенденція – ставатиме менш запеклою на полі бою або звужуватиметься лінія фронту. Потім піде період без гостросюжетних новин. Набираємося сил, енергії для наступних етапів” – зазначає Ольга в Instagram.

Гороскоп для України на літо

29.06 – 2.07 (і приблизно +/- тиждень до і після) – різка і жoрcтка ескалація, однак з 7.07 Марс переходить в знак Тельця, що означає, що Україна почне набирати силу. Це може бути і значна поcтавка збpої, так і інша підтримка для українського народу.

18 – 21.07 – можливі зриви домовленостей, договорів, великий руйнівний обман.

29.07 – 13.08 – найнебезпечніший період літа, оскільки почнеться руйнування старого світу і зміна всього віджилого себе. Це буде “щось дуже потужне” і, швидше за все, малоочікуване, непередбачуване.

Кінець серпня – початок осені – відносно тихий час, проте попереду “основний” період – це жовтень.

Астролог зазначила, що це не 100% дані, адже астрологія лише вказує на напрямок і тенденції подій, проте не вказує на деталі.

Фото взяте з мережі