fbpx
гороскоп
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 29 травня 2021 року: Водоліям варто більше часу приділити дітям, а ось у Раків буде все валитися з рук

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 29 травня 2021 року: Водоліям варто більше часу приділити дітям, а ось у Раків буде все валитися з рук.

Щоб воно не панувало в серці людини, необхідно ретельно контролювати не тільки дії, а й думки. В цей день також велика ймовірність стати точкою чужого злого умислу, пліток, чуток і інтриг. Уникнути такого сценарію зможуть тільки ті, хто сам не стане нікого засуджувати і обговорювати, та й взагалі не братиме участі в різного роду закулісних іграх.

Овен

Сьогодні не варто перенапружуватися – як фізично, так і морально: в роботі краще робити перерви, також – зрозуміло, по можливості – непогано було б влаштувати денний відпочинок у вигляді нетривалого сну.

Телець

Планувати майбутні професійні справи можна тільки після того, як будуть детально – по кісточках – розібрані і проаналізовані старі, не можна допустити повторення минулих помилок.

Близнюки

День, коли не можна допускати не тільки недостойних вчинків, але і поганих думок – вони не кращим чином вплинуть на карму, яку поки що ніхто не відміняв.

Рак 

Протягом робочого дня все буде валитися з рук, тому серйозними справами в цей час краще не займатися, все одно толку від них не буде – швидше, все відбудеться з точністю та навпаки.

Лев 

День сприятливий для наведення порядку в документах і оплати рахунків: упорядкувавши простір навколо себе, ви тим самим впорядкуєте мир і злагоду в своїй душі, що дуже важливо для вас останнім часом.

Діва

Складуться сприятливі умови для того, щоб подивитися на себе з боку: ви з подивом виявите, що риси вашого характеру, якими ви цілком задоволені, заважають вам осягати поставлених цілей.

Терези

Зірки рекомендують вам сьогодні знайти середину між тотальною зайнятістю і неробством – тільки в такому випадку ви зможете максимально продуктивно провести день в професійному відношенні.

Скорпіон

Займатися спортом сьогодні потрібно без особливого ентузіазму – потягнувши м’язи спини, ви забезпечите собі серйозні проблеми зі здоров’ям, так що не варто перенапружуватися.

Стрілець 

Небажано вступати в дискусію, не маючи чітких і послідовних доказів, які дозволили б довести вашу правоту, в іншому випадку ви тільки даром витратите власні нервові клітини.

Козероги

Переговори – як ділового, так і особистого характеру – краще перенести на інший день: сьогодні партнерам складно буде знайти спільну мову, тому досягнення домовленості практично неможливо.

Водолій

Тим, у кого є маленькі діти, зірки настійно рекомендують провести з ними максимум вільний від роботи час – саме сьогодні їм особливо потрібна ваша увага.

Риби

Необережні слова, вимовлені сторонньою людиною, можуть завдати вам серйозну моральну травму, тому необхідно максимально скоротити спілкування з оточуючими людьми.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page