fbpx
гороскоп
Гороскоп і передбачення для кожного знаку Зодіака на жовтень-2022 від Анжели Перл, яку не треба представляти – на стільки вона відомий таролог. Варто прислухатися! Принаймні, гірше від того не буде, лише користь

Гороскоп і передбачення для кожного знаку Зодіака на жовтень-2022 від Анжели Перл, яку не треба представляти – на стільки вона відомий в Україні таролог.

Варто прислухатися! Принаймні, гірше від того не буде, лише користь, яку кожен з нас може здобути з ї їпрогнозів.

Овен

Овнів у жовтні-2022 чекають зміни та нові позитивні події. На початку місяця Меркурій розгорнеться у пряме становище у 6 будинку гороскопу, і справи на роботі налагоджуватимуться.

Вам важливо не втрачати пильності та самовладання, щоб уникнути прикрих промахів. Астролог рекомендує не відмовлятися від привабливих пропозицій, але пам’ятати про свої цілі і діяти розумно, а не під владою емоцій.

Телець

Жовтень осені-2022 для Тельців буде місяцем нових звершень. Меркурій повернеться у пряме становище у 5 будинку гороскопа, отже, руки знову «розв’язані».

Представників Знаку буде залучено до значних подій, які відбуваються перед коридором затемнень, який розпочнеться 25 жовтня.

Астрологиня рекомендує заручитися підтримкою близьких, а також звернути увагу на сферу особистого життя, яка стрімко змінюватиметься у сприятливому ключі.

Близнюки

Близнюків чекає безліч подій, багато і яких змінять життя на краще. На початку місяця Меркурій повернеться у прямий рух у будинку нерухомості.

Це означає, що тобі можна сміливо ухвалювати відповідальні рішення. А от з 25 жовтня і по 8 листопада, коли почнеться коридор затемнень, не варто робити нічого радикального, щоб не стати заручниками своєї необачності та не зайти в глухий кут.

Рак

Раки вже на початку жовтня відчують вітер змін. Меркурій розгорнеться 2 числа в 3 будинку гороскопа, дозволяючи робити плановані раніше покупки, заводити корисні зв’язки і просуватися кар’єрними сходами.

Аж до 25 жовтня представникам Знаку астролог рекомендує хапати удачу за руку, а бика за роги, а от під час коридору затемнень знову облишити активну діяльність, щоби не оступитися.

Лев

Астрологиня нагадує, що 25 жовтня розпочнеться коридор затемнень, який завершиться лише 8 листопада, тому наприкінці місяця представникам цього Знаку варто бути обережними.

Основна активність припаде на початок місяця, адже 2 числа Меркурій повернеться у прямий рух. Це означає, що питання, пов’язані з фінансами, кар’єрним простим та пошуком нової роботи вирішуватимуться легко.

Активні Леви зможуть просунути свій бізнес і стати щасливими в особистому житті.

Діва

Дівам у жовтні посміхнеться успіх. Меркурій 2 числа розгорнеться в 1 будинку гороскопа, а це означає, що представники Знаку зможуть змінитися не так зовні, як внутрішньо, розставити вірні пріоритети і з легкістю досягти необхідних цілей.

Уповільнитись доведеться лише ближче до кінця місяця – 25 жовтня розпочнеться коридор затемнень, який внесе певний сумбур, коли важливо мінімізувати будь-які ризики та поспіх.

Терези

Жовтень почнеться зі значної події – 2 числа Меркурій розгортається в прямий рух, відкриваючи Терезам шлях до активних дій. Розворот планети в 12-му будинку гороскопу говорить про те, що відбудеться звільнення від усього зайвого та наносного.

Для тебе настав час впускати в життя зміни та активно працювати над створенням успішного майбутнього.

Сповільнитись астролог рекомендує з 25 жовтня по 8 листопада, під час коридору затемнень.

Скорпіон

2 числа Меркурій виходить із ретроградного руху в 11 будинку гороскопу, який відповідає за отримання результатів. Це означає, що справи зрушать з глухої  точки і Скорпіони зможуть отримати гроші, документи, відновити ділові контракти або почати щось нове.

Уникнути неприємностей і вберегтися від промахів вдасться, якщо з 25 жовтня по 8 листопада (під час коридору затемнень) не робити нічого серйозного.

Стрілець

Стрільців чекає активний початок місяця. Меркурій розвертається у прямий рух у 10 будинку гороскопу. Для вас настає час активного просування кар’єрою, роботи над власною справою або навчання для отримання нової професії.

Уповільнитися доведеться з 25 жовтня, коли почнеться коридор затемнень і ризик ухвалити невірне рішення буде значно вищим.

Козеріг

Козероги маютьбути готові до роз’їздів та подорожей. Меркурій 2 числа перестане бути ретроградним і його розворот пройде в 11 будинку далеких земель.

Зміни та трансформації відбуватимуться стрімко, тому астролог рекомендує бути уважними та обачними.

Уповільниться представникам Знаку важливо з 25 жовтня, щоб під час коридору затемнень не наробити дурниць.

Водолій

Водоліям розворот Меркурія у 8 будинку подарує можливість позбутися всього, що досі заважало щастю, вирішити складні питання та завершити період розбіжностей у сім’ї чи діловому оточенні. Місяць буде активним і вимагатиме багато енергії, а отже потрібно заздалегідь скласти план дій, щоб не прогаяти нічого важливого.

З 25 жовтня, коли почнеться коридор затемнень, астролог рекомендує сповільнити темп, щоб не схибити – воно нікому не треба.

Риби

Розворот Меркурія у прямий рух пройде у 7 будинку гороскопу. Це означає, що настає час активних дій, і вже з 5 жовтня Риби зможуть активно працювати, щоб залучити до життя позитивні зміни.

Від представників Знаку вимагаються в цей місяць не тільки чесність, а й уміння доводити розпочате до кінця.

Уповільнити темп доведеться з 25 жовтня по 8 листопада, коли почнеться коридор затемнень, здатний сплутати плани і направити помилковим шляхом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.