fbpx
гороскоп
Гороскоп кохання на тиждень 24-30 жовтня 2022 року: хто отримає останній шанс, щоб бути щасливим, а кому варто розпрощатися з “половинкою”, оскільки справжня доля незабаром сама постукає у ваші двері!

Гороскоп кохання на тиждень 24-30 жовтня 2022 року: хто отримає останній шанс, щоб бути щасливим, а кому варто розпрощатися з “половинкою”, оскільки справжня доля незабаром сама постукає у ваші двері!

Щотижневий любовний гороскоп на 24-30 жовтня 2022 року підкаже, чого варто дотримуватися в любовному житті.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто починати хвилюватися? Читайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Овен

На Овнів чекає гарний тиждень. Нічого неприємного в їх любовному житті не станеться. Якщо вони у стосунках, їхні стосунки будуть щасливими. Самотні можуть розраховувати на зустріч з кимось цікавим. Варто на вихідних трішки прогулятися.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Телець

Тельці можуть почати новий етап у своєму житті. Людина, яка їм дуже дорога, захоче супроводжувати їх. Завдяки її підтримці вони зможуть подолати свій страх і отримати те, про що давно мріяли.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Близнюки

У Близнюків з’явиться можливість налагодити стосунки з людиною, за якою вони сумували місяцями. У вівторок буде можливість знову з нею поговорити. Досить набратися сміливості і розповісти про свої почуття, і ви зможете відновити втрачений зв’язок. Варто бути чесним.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Рак

Раки образяться і почнуть ображатися на кохану людину. Вони будуть думати, що ними нехтують. Якщо в якості віддачі вони вирішать почати фліртувати з кимось іншим, все може швидко вийти з-під контролю.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Лев

Леви можуть відчувати себе недостатньо добре для того, хто їм подобається. Він дасть їм зрозуміти, що вони не варті його часу. Навіть якщо їм це сумно, вони повинні пам’ятати, що поруч із ними є справжні друзі. У їх присутності вони швидко забудуть про свої проблеми.

Гороскоп кохання на тиждень 24-30 жовтня 2022 року – Діва

Діви знову знайдуть надію на майбутнє, адже їх чекають приємні сюрпризи. Замість того, щоб хвилюватися і створювати в голові чорні сценарії, варто подбати про гарний настрій. Це правильний час, щоб прибрати та прикрасити свій дім. Хтось незабаром може стати частим гостем у них вдома.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Терези

Терези перестануть сумувати за колишнім. Вони змиряться з відсутністю коханої людини і вирішать зосередитися на своїх цілях. Коли вони повністю втратять будь-яку надію зв’язатися з колишнім партнером, вони можуть отримати від нього повідомлення. Однак їм варто серйозно задуматися, чи дійсно варто давати йому шанс.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Скорпіон

Скорпіонам може прийти в голову закрутити голову тому, хто раніше був до них абсолютно байдужий. Якщо вони роблять це заради розваги або щоб скористатися чиїмось інтересом, вони швидко про це пошкодують. Вони розіб’ють серце цієї людини і втратять повагу друзів.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Стрілець

Стрільці отримають пропозицію про зустріч від того, хто починає все більше і більше фантазувати про них. У них буде можливість краще пізнати людину та побачити, чи є у них шанс побудувати з нею стосунки. Однак перед побаченням вони можуть почути неприємні чутки про свою нову закоханість. Вони не повинні їм вірити.

Тижневий гороскоп кохання на 24-30 жовтня 2022 року – Козоріг

Козерогам сподобається людина, яку вони знають давно. Друга сторона хоче перетворити знайомство друга в роман. Коли 25 жовтня настане сонячне затемнення, він набереться сміливості відкрити свої почуття. Не варто давати цій людині шанс. Він токсичний і схильний до маніпуляцій.

Гороскоп кохання на тиждень 24-30 жовтня 2022 року – Водолій

Водолії втратять когось назавжди, якщо почнуть уникати контакту з цією людиною. Вона чекала на повідомлення кілька тижнів, і її терпець урвався. Незабаром він може прийти до висновку, що пора забути і почати все спочатку.

Гороскоп кохання на тиждень 24-30 жовтня 2022 року – Риби

Рибам доведеться подумати, чи готові вони до наступних змін у своєму житті. Вони отримають інтригуючу пропозицію, але можуть мати багато сумнівів щодо цього. Замість того, щоб слухати поради від рідних або друзів, вони повинні довіряти своїй інтуїції. Інакше вони зроблять помилку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page